תקיפה מבויימת?

לא אוהדי לה פמיליה: תוקפי המפגינים זוהו ברשת

תמונה – מפגינים בתל אביב (דוברות המשטרה)
לאחר הגינויים הסוערים והקריאות של פוליטיקאים להוציא מחוץ לחוק את ארגון לה פמיליה, מתברר הבוקר כי התוקפים בהפגנת השמאל אמש בתל אביב זוהו ואינם קשורים ללה פמיליה. עמית סגל: "בשעות הקרובות התפתחות בחקירה"

העיתונאי עמית סגל דיווח: "גורמים המקורבים לחקירת האלימות אתמול: "לה פמיליה לא קשורה לאירוע אתמול. בשעות הקרובות תחול התפתחות בחקירה. הזדמנות לחזור בי מהאמירה הבוקר שלה פמיליה אחראים ולכן צריך להוציא אותם מחוץ לחוק. עדיין אחראים לכמה מעשים והתבטאויות מכוערים מאוד"

יו"ר האופוזיציה יאיר לפיד תקף את השר אוחנה: "אז נתניהו שמגנה כל ציוץ של עתונאי בזמן שיא עוד לא מצא זמן לגנות את תקיפת המפגינים בסכינים ובקבוקים אמש, ואמיר אוחנה שורף את המועדון, מסית לאלימות ועבריינות בגלוי, מנסה לרסק את שלטון החוק ואז מודיע שאנחנו צריכים ״להוריד את הלהבות״. אין גבול לצביעות של הכנופיה הזו.

השר לביטחון פנים אמיר אוחנה הגיב ללפיד ולזה זכה לתגובה: "יאיר, תשעה באב, ואני לא רוצה לשטוח כאן את כל שקריך (הם רבים רבים…),אבל רק כדי שאוכל לבקר את עצמי במידת הצורך, תוכל להפנות למקרים בהם הסתתי לאלימות, בגלוי או בסתר?

העיתונאי שמעון ריקלין תקף: "עכשיו כשמתברר שזה בכלל לא אוהדי לה פמיליה שביצעו את האלימות אתמול. ולא שום ארגון שמזוהה עם הימין. האם נשמע התנצלות? או ספין מהיר שימשיך להאשים את הימין?.." תהה ריקלין והוסיף: "האם נשמע פעם אחת גינוי בשמאל לאלימות שבאה משמאל. למשל על המיצג הקורא לרצח נתניהו בשם ״הסעודה האחרונה״?? או שהצחקתי אתכם"

צפו: עימותים בהפגנת השמאל בתל אביב

חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
חיפוש
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.