קרדיט תמונה: פרטי

זלזול מחפיר

מזעזע: איבדו את העובר – וקיבלו את השלייה בשקית

עידכון אחרון לפני 10 חודשים
איבדו את העובר וקיבלו שקית בה הייתה רק השלייה. בני הזוג יתבעו את בית החולים, ממנו נמסר בתגובה: "חלה טעות"
ראשי >

טרגדיה רודפת זלזול

בני זוג תושבי רהט איבדו את העובר אותו נשאה האישה שכבר הייתה בהיריון מתקדם. אביו של העובר ובן זוגה של האישה הכאובה קיבל מבית החולים סורוקה באר שבע שקית. מבית החולים נמסר לו שבשקית נמצאת גופת העובר, אבל האב, וליד שמו, גילה לתדהמתו שמדובר בשלייה בלבד. בני הזוג ההמומים החליטו לתבוע את בית החולים על עוגמת הנפש שנגרמה להם. האב השבור אמר: "אנחנו מזועזעים מהסיפור – מפחד שאשתי תעשה לעצמה משהו". וליד האב הוסיף ואמר: "למה לעשות לנו דבר כזה? אנחנו ממוטים. אנחנו רק בני אדם – הרגו אותנו. מי יחזיר לי את אשתי?! זה דבר שלא ציפיתי שיקרה. הם טוענים שיש את הגופה אבל זה לא מה שנתנו לי. רק שלא נתנו לי גופה של מישהו אחר. עשו ממני צחוק, זו פגיעה רצינית. אנחנו מזועזעים מהסיפור – אפילו התחלנו טיפול פסיכולוגי ואשתי לא ישנה בלילה בגלל זה. פתחתי את השקית רק בבית", מספר וליד, "אסור. צריך לתת את הכבוד למת. מבית החולים אמרו לי שזה מה שיצא. לא מאחל את זה לאף אחד, רק היום אני הולך לסורוקה לראות מה קורה שם, זה לא הגיוני מה שעשו לי ולאשתי – אני מאבד אותה. היא לא מתפקדת ואני מפחד שהיא תעשה לעצמה משהו. אם באמת יש גופה צריך לעשות עוד לוויה. אשתי תתמוטט. היא ראתה את זה. האישה כבר זהו. אני מפחד עליה – לא רוצה לאבד אותה. חיכיתי שם שעות בסורוקה עד שיביאו לי את השקית עם הגופה". וליד סיפר שאמרו לו לחכות שלושה ימים עד שהביאו לו את השקית. "הייתי בטוח שזה התינוק שלי. לא נתנו לנו לחתום על שום דבר – אני לא רוצה שזה יקרה למשפחות אחרות".

בית החולים סורוקה באר שבע | צילום: סורוקה

עו"ד דניאל שריד, אותו שכרו בני הזוג בתביעה שיגישו נגד בית החולים אומר: "מדובר במחדל רפואי חמור אשר לא מתקבל על הדעת, הייתכן שבמקום לקבל את גופתו של התינוק, תקבל המשפחה חתיכת בשר מועטות בלבד? מדובר באסון של ממש שצריך להדאיג כל אדם ואדם במדינה. מה קורה עם הגופות טרם הבאתן לקבורה?"

מבית החולים סורוקה בבאר שבע נמסר בתגובה: "לצערנו חלה טעות. יצרנו קשר עם המשפחה במטרה להסביר את המצב ולמסור לקבורה את העובר שנפטר"

 

 

 

 

 

↴ שתפו הגיבו וגללו לעוד תכנים

דיווחים בעזה: ביתו של סינוואר הופצץ

חוסל?

לפני 2 שעות

תיעוד מזעזע: יהודי הותקף באכזריות בפתח ביתו

הטרור הערבי

לפני 6 שעות
בכותרות

דיווחים בעזה: ביתו של סינוואר הופצץ

חוסל?

לפני 2 שעות

תיעוד מזעזע: יהודי הותקף באכזריות בפתח ביתו

הטרור הערבי

לפני 6 שעות

תיעוד: פורעים ערבים קיבלו תגובה מוחצת

צפו

לפני 6 שעות

מרהיב: צה"ל ממשיך להפציץ את מחבלי עזה

מלחמה בטרור

לפני יום 1

הסלמה בגבולות: ירדנים ולבנונים מנסים לפלוש לישראל

עדכונים שוטפים

לפני 2 ימים

התרגיל המבריק של צה"ל: עשרות מחבלים הרוגים

מלחמה באויב

לפני 2 ימים

בגלל בן גביר: זנדברג נטשה בזעם את האולפן

פרעות תשפ"א

לפני 2 ימים

חזית נוספת? 3 טילים שוגרו מלבנון

אירן על הגדרות

לפני 2 ימים