באזזנט

תמונה – חיים צח לע"מ

מס שפתיים?

רוסיה מגנה: "אנו מזהירים את מנהיגי ישראל"

משרד החוץ הרוסי מגנה את התגובה הישראלית נגד צבא סוריה לניסיון הפיגוע של חיזבאללה: "אנו מזהירים את מנהיגי ישראל שלא לחזור על צעדים שעלולים להביא תוצאות מסוכנות על כל המזרח התיכון".

משרד החוץ הרוסי מפרסם הודעת גינוי נגד התגובה הישראלית בסוריה לאחר ניסיון הפיגועים של חיזבאללה בגבול ישראל.

בהודעת הגינוי נכתב: "ב 3 באוגוסט ביצע חיל האוויר הישראלית תקיפות נגד עמדות צבאיות סוריות, בתגובה לניסיון מוקדם יותר באותו היום, על ידי אנשים לא מזוהים להטמין מטעני חבלה סמוך לקו החלוקה ברמת הגולן הכבושה. למותר לציין שהישראלים האשימו את סוריה באירוע. על פי הדיווחים האחרונים, התקיפה האווירית פגעה בעמדות תצפית סוריות, אקדחי נ"מ, מערכות פיקוח והקלטה בשידור חי ועמדות פיקוד של הצבא הסורי."

לסיום נכתב בהודעת הגינוי: "אנו מגנים בנחישות את הפעולות הללו ומביעים דאגה רצינית מפני החמרה נוספת ביחסים בין ישראל לסוריה. אנו מזהירים את מנהיגי ישראל שלא לחזור על צעדים שעלולים להביא תוצאות מסוכנות על כל המזרח התיכון. אנו תומכים בריבונותה ובשלמותה הטריטוריאלית של סוריה ומפצירים בשני הצדדים לגלות איפוק ולמנוע הסלמה נוספת של המתחים."

כזכור, כלי טיס של צה"ל תקפו מטרות של צבא סוריה בדרום סוריה בתגובה לאירוע הנחת המטען, שסוכל בדרום רמת הגולן.

בהודעת צה"ל נמסר: "צה"ל רואה במשטר הסורי אחראי לכל פעולה הנעשית בשטחו, וימשיך לפעול בנחישות נגד כל פגיעה בריבונות מדינת ישראל."

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.