הפגנות בלפור

אלדד יניב: "נתניהו הכריז מלחמת אזרחים רשמית"

אלדד יניב זועם על השלט "שמאלנים בוגדים" שנתלה סמוך למעון ראש הממשלה בירושלים: "ככה נראית הלילה הכניסה לבית שלנו בבלפור". ח"כ יאיר גולן: "אף אחד לא יקרא לי בוגד". צפו
קרדיט: אלדד יניב

באזזנט >
22:43 | 10.08.20

פעיל השמאל אלדד יניב זועם ברשת בעקבות שלט ענק עם הכותרת "שמאלנים בוגדים" שנתלה מחוץ למעון ראש הממשלה בירושלים: "ככה נראית הלילה הכניסה לבית ראש ממשלת חצי עם ישראל. נתניהו הכריז על מלחמת אזרחים. רשמית. וככה נראית הלילה הכניסה לבית שלנו בבלפור, שראש ממשלת חצי עם ישראל גר בו. השלט באישור משטרת אוחנה."

סגן הרמטכ"ל לשעבר יאיר גולן צייץ בתגובה לתמונה שפורסמה: "אני איש שמאל גאה. 38 שנים שירתתי בצה"ל, סיכנתי את חיי, פיקדתי על מבצעים מורכבים ונפצעתי כדי להגן על המדינה – אף אחד לא יקרא לי בוגד. לא לי ולא למחנה שלי."

https://twitter.com/igal_malka/status/1293128391688945664?s=20

עוד כותב גולן: "איש השמאל בן גוריון היה האב המייסד של המדינה הזו, אנשי שמאל הקימו את מדינת הרווחה הישראלית, בתי הקברות הצבאיים מלאים באנשי שמאל שנהרגו בשביל להגן על המדינה, אנשי שמאל חיים במדינה הזו, מגדלים בה ילדים, עובדים קשה, משלמים מיסים, הולכים לצבא ועושים מילואים – איך אתם מעזים לכנות אותם בוגדים?"

"אנחנו המחנה של הצדק החברתי, אנחנו מחנה השלום, אנחנו המחנה שנאבק על שוויון לכולם ואנחנו המחנה שמגן על בטחון המדינה. השלט הבזוי הזה הוא הסתה לרצח וצריך לחקור באופן מידי מי תלה אותו ולהעמיד אותו לדין. בשבוע שעבר הגשתי תלונה במשטרה לגבי השלטים המסיתים ברחוב בלפור, אך לא קיבלתי עדכון אם נעשה משהו עם תלונתי. כל האזור שסביב בית ראש הממשלה מרושת במצלמות. אם לא פותחים הבוקר בחקירה זה כי מישהו מלמעלה החליט להשתיק את זה ואם מסתירים מאיתנו את זהות התולים, כנראה שיש מה להסתיר."

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
↴ הגיבו וגללו לעוד תכנים