באזזנט

קרדיט תמונה: לשכת גנץ

פרוטקציה?

דיווח: גנץ נחשף לחולת קורונה ולא ייכנס לבידוד

שר הביטחון בני גנץ לא ייכנס לבידוד למרות שנחשף בחדר הניתוח לאחות שנדבקה בנגיף הקורונה. ענבר טויזר: "מדהים בעיניי שכשמדובר בנבחרי ציבור ל'מגע הדוק' יש פרשנות שונה". כל הפרטים

בבוקר שלאחר הניתוח בגב שעבר שר הביטחון וראש הממשלה החליפי בני גנץ, התברר כי אחות ששהתה בסמוך אליו בחדר נדבקה בנגיף הקורונה. לאחר בדיקה אפדימיולוגית שערכו במשרד הבריאות נקבע כי גנץ לא ייכנס לבידוד.

מהמרכז הרפואי שיבא נמסר: "אחות במרכז הרפואי שיבא תל השומר אשר הייתה בקרבה מוגבלת בעת ניתוחו של שר הביטחון שהתקיים אמש נמצאה חיובית לקורונה. בחקירה האפדימיולוגית שנערכה הבוקר נמצא כי השר וצוות המנתחים לא נחשפו לאחות ולפיכך לא נדרשים בבידוד".

"בחדר הניתוח של שר הביטחון בני גנץ שהסתיים בהצלחה שלשום נכחה אחות שנמצאה חיובית לקורונה. על פי בדיקת בית החולים השר לא שהה ליד האחות ולא נדרש לכל בידוד.", נמסר בהודעת בית החולים שיבא.

ממשרד הביטחון נמסר: "בחדר הניתוח של שר הביטחון בני גנץ שהסתיים בהצלחה שלשום נכחה אחות שנמצאה חיובית לקורונה. על פי בדיקת בית החולים השר לא שהה ליד האחות ולא נדרש לכל בידוד. שר הביטחון ממשיך במשימותיו הרבות במשרד הביטחון וביתר הנושאים הלאומיים וישוב לשגרה בימים בקרובים"

העיתונאית ענבר ויזר שחשפה את הפרשה צייצה: "גנץ ייכנס לבידוד? האחות שנמצאה חיובית הייתה בחדר הניתוח, ולא ברורה ההגדרה המעורפלת "קרבה מוגבלת" שהופצה על ידי בית החולים. מדהים בעיניי שכשמדובר בנבחרי ציבור ל'מגע הדוק' יש פרשנות שונה, הקורונה עושה סלטות באוויר והיציאה מחובת בידוד קלה ופשוטה"

הגיבו והשפיעו
פיד באזזנט

"הוא ביקש ממני להצטלם"

לפני 5 ימים
נקראות עכשיו
  LIVE

"הוא ביקש ממני להצטלם"

לפני 5 ימים

הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם

מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.