באזזנט

תמונה – לע"מ

מענק בעיכוב

שימו לב – לא קיבלתם את המענק? נותרה לכם יממה לעדכון הפרטים

מאות אלפי אזרחים טרם קיבלו את מענק הקורונה המיוחד שחולק כבר ל-95% מאזרחי המדינה, הסיבה: פרטי החשבון לא מעודכנים. בביטוח הלאומי מבהירים: נותרה יממה אחת לעדכון הפרטים, לאחר מכן ניתן יהיה למשוך את המענק דרך הדואר.

המוסד לביטוח הלאומי עדכן אמש (שני) כי נותרו יומיים בלבד, כלומר – כעת נותרה רק יממה אחת, לאזרחים המעוניינים לעדכן את פרטי חשבון הבנק שלהם על מנת לקבל את מענק הקורונה שהגו ראש הממשלה בנימין נתניהו ושר האוצר ישראל כץ. כספי המענק הועבר כבר לכ-95% מאזרחי ישראל, יחד עם זאת, קרוב ל-430 אלף אזרחים טרם קיבלו אותו מכיוון שלביטוח הלאומי אין את פרטי החשבון של אותם אזרחים. בביטוח הלאומי הבהירו כי מי שלא יעדכן את פרטיו ביממה הקרובה – יוכל למשוך את כספי המענק דרך סניפי בנק דואר ישראל החל מיום ראשון הקרוב.
בניין הביטוח הלאומי | צילום: משה מילנר, לע"מ

מאיר שפיגלר, מנכ"ל הביטוח הלאומי, מסר: "אנו מבינים את גודל השעה ואת הצורך של אזרחים רבים במענק ועל כן הוחלט להעביר את נתוני הזכאים, שטרם קיבלו את המענק, לבנק הדואר כדי שיוכלו לקבל את התשלום במזומן".
מאיר שפיגלר | צילום: הביטוח הלאומי

מנתונים שהעבירו מהביטוח הלאומי עולה כי בין חשבונות הבנק שעדיין לא אותרו – 275,840 הם של גברים ו-151,608 של נשים. 109,005 מהם הם צעירים בני 21-18, 88,300 הם בני 50-36 ו-92,248 בגילי 70-51. הערים בהן חסרים מספר חשבונות הבנק הרבים ביותר הם ירושלים, שם חסרים חשבונותיהם של 67,002 איש, תל אביב עם 26,242, בני ברק עם 10,883, בחיפה חסרים 10,036 חשבונות, ובנתניה חסרים 9,590 חשבונות בנק שלא אותרו בביטוח הלאומי.

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
לא הסכמת לקלון
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.