באזזנט

תמונה – אילוסטרציה | צילום: נמל חיפה

קשיים כלכליים

"הילדים שלי זקוקים לכסף" – הזמר שפרק את זעמו נגד חברת ארקיע

זמר אירועים פרסם פוסט בקבוצת הפייסבוק של בעלי העסקים והעצמאים 'אני שולמן' נגד חברת התעופה ארקיע - וזכה לשלל תגובות

המשבר הכלכלי בעקבות משבר נגיף הקורונה אינו פוסח כמעט על אף אדם או בעל עסק, קטנים וגדולים כאחד. זמר אירועים העונה לשם מוטיס – פרסם בקבוצת הפייסבוק 'אני שולמן' סיפור מתסכל במיוחד. לדבריו, חברת התעוןפה ארקיע הזמינה ממנו שירותים – וטרם שילמה עליהם, לכל הפחות עד מועד פרסום הפוסט (אמש).

"בחודש נובמבר 2019 ביצעתי עבודה לחברת ארקיע קוי תעופה.", פותח מוטיס את סיפורו. "חברה מכובדת בתחומה. בסה"כ לא עבודה גדולה. 4500 ש"ח" הוא מצחחן וממשיך: "יצאה חשבונית מס כמתחייב בחוק, והחלה ההמתנה המסורתית לכסף שוטף פלוס 60 (למרות שבהזמנת העבודה הם מחויבים לשוטף פלוס 30)", מוטיס מספר כי המתין לכסף זמן רב מעל הזמן שסוכם, וכי חלפו אף למעלה מ-60 ימים.
מוטיס הזמר | צילום: מתוך פייסבוק

"אז מתחיל המרדף… מכירים נכון?" שואל רטורית מטויס ומוסיף כי החל במרדף אחר כספו, הוא מספר בפוסט כי ניסה ליצור קשר עם ארקיע בכל דרך אפשרית. מוטיס ממשיך ומספר כי בשלב מסוים חשב שתכף יועברו אליו הכספים על השירות שסיפק: "ואחרי שלפני חודשיים מנהלת החשבונות של החברה כתבה לי בשמחה "ההעברה מוכנה" זו התשובה שקיבלתי היום ממר טל דוד רואה החשבון של ארקיע. שהיה מעורב אישית בסיפור והבטיח לי ש"אקבל טיפול הולם": לצערי אין באפשרותנו בשלב זה לבצע תשלום עד לקבלת המימון בערבות המדינה. כידוע לך החברה נמצאת בהדממה מלאה ונמצאת ללא מקורות הכנסה ועל כן אין באפשרותה לבצע את התשלום האמור עד לקבלת מקור תזרימי כולי תקווה שהנושא ייפתר בהקדם ונוכל לחזור לפעילות", מסיים מוטיס לצטט את מנהל החשבונות של חברת ארקיע.
מוטיס | צילום: פרטי

מוטיס מוסיף ומדגיש כי עד לרגע זה לא קיבל את המגיע לו: "בקיצור למה להלאות אתכם בפרטי המרדף, היום 18.8.20 מעל 7 חודשים אחרי ביצוע העבודה".

בהמשך דבריו בפוסט כותב מוטיס בציניות: חברת ארקיע קוי תעופה ה"מסכנה", צר לי שאין באפשרותכם לשלם 4500 שקל למי שנתן לכם שירות לכנס שאת הכסף שלו כבר קיבלתם. בחרתם "לאכול" את הכסף לפני ששילמתם לספקים…. כן כן אלה העצמאים הקטנים שלא יכולים לעשות כלום. ואתה… מנהל הכספים של החברה התרשלת בתפקידך שלא דאגת "לשים בצד" את הכסף שלי לפני הקורונה ולשלם לי כי הילדים שלי זקוקים לכסף"

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.