באזזנט

תמונה – אילוסטרציה | צילום: משטרת ישראל

זוועה במלון

הסתעפות בפרשת האונס באילת: אחד החשודים – אסיר לשעבר

המשטרה החלה בזיהוי חשודים נוספים אשר יתכן וקשורים לפרשת האונס במלון האילתי. שני עצורים תושבי חדרה נחקרים במשטרה, אחד מן העצורים השתחרר לאחרונה מהכלא

משטרת ישראל עצרה נכון לשעה זו שני צעירים בחשד לאונס הנערה בת ה-16 במלון הים האדום באילת. על פי המשטרה, כרגע ישנן אינדיקציות המספרות על מעורבות שני העצורים בפרשה. השניים תושבי העיר חדרה. במקביל בודקים במשטרה את האפשרות כי בעת האונס היו בחדר המלון אנשים נוספים, ויתכן שחלקם צפו באירוע המחריד ולא נקפו אצבע. המשטרה החלה היום בניסיון לזהות את המשתתפים לפי צילומי אבטחה של בית המלון והיא נערכת למעצרים נוספים.
חדר במלון בו התרחש האונס על פי החשד

אל המשטרה הגיעו תיעודי מצלמות האבטחה במלון בו אירע המקרה המזעזע, בהם נראית התקהלות סמוך לחדר בו בוצעו על פי החשד המעשים. קבוצת גברים, כך חושדת המשטרה, נכחה בחדר בו בוצע האונס בנערה, תושבת אשקלון, שככל הנראה הייתה תחת השפעת אלכוהול חמורה. היא התלוננה על כך במשטרה בשבוע שעבר. החוקרים בודקים בין היתר האם אחד מהמעורבים תיעד את מה שהתחולל בתוך החדר.
מלון הים האדום

במשטרה יבחנו האם המלון באילת עמד בנהלים הנדרשים ממנו באירוע האונס. גורם במשטרה אמר מוקדם יותר היום לאתר החדשות וואלה-ניוז: "לא יתכן שיש שתיית אלכוהול המונית וגברים שעולים ויורדים בקבוצות ואיש בהנהלת המלון ובמחלקת הביטחון לא שם לב לכך. יש להם אחריות לאורחי המלון".

שיא המדינה ראובן ריבלין פרסם גינוי חריף לאירוע בחשבון הפייסבוק שלו, בפוסט אותו פתח במילים "מכתב פתוח לנער ולנערה". ריבלין כתב בין היתר כי "פגיעה מינית, אונס, ניצול מיני, אלימות מינית, הם חלק מהכתמים שלא ניתן למחוק. אלה מקרים של אובדן גבול בלתי נסלח והם הורסים אותנו כחברה. כאנושות. הם מאמללים אותנו ואין מהם תקנה". הוא פנה לצעירים בישראל ואמר: "מול ניצול, מול אלימות, מול התעללות, מול אכזריות – תקבעו גבול. גבול עבורכם, גבול עבור הסובבים אתכם. אל תעמדו מנגד. אל תקחו חלק בשתיקה".

מכתב פתוח לנער ולנערה. הדור הנוכח של ישראל שלנו.אני כותב לכם גם כשכבר אין בי מילים מול הזוועה המדווחת על האונס…

Posted by ‎Reuven Ruvi Rivlin – ראובן רובי ריבלין‎ on Thursday, August 20, 2020

אתמול נעצר תושב חדרה, צעיר בשנות העשרים לחייו, בחשד שהיה מעורב בפרשה. בית משפט השלום בקריית גת האריך את מעצרו בחמישה ימים. הצעיר כבר מוכר למשטרה, ולאחרונה שוחרר ממאסר בן שנה בגין עבירות רכוש.

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.