באזזנט

תמונה – צילום משרד הבריאות

אומן לא קדוש

בגלל אומן: השר ליצמן דורש מפרופ' גמזו להתפטר

שר השיכון יעקב ליצמן דורש מפרוייקטור הקורונה פרופ' רוני גמזו להתפטר מתפקידו בעקבות המכתב ששלח לנשיא אוקרינה שימנע מישראלים להגיע לאומן.

שר השיכון יעקב ליצמן תוקף את פרויקטור הקורונה פרופ' רוני גמזו ודורש את התפטרותו לאחר המכתב ששלח גמזו בסוף השבוע האחרון לנשיא אוקראינה וולודימיר זלנסקי בו כתב ודרש ממנו למנוע מחרדים לגיע לאומן: "עם שכיחות גבוהה במיוחד של המחלה אצל הקהילות החרדיות קיים חשש כי חגיגות אינטנסיביות למשך שבועיים בלב אומן יחגגו עשרות אלפי אנשים בתנאים צפופים יהיו השלכות חמורות לטווח הקצר והארוך, לקהילה המקומית אומן ומחוצה לה".

בראיון לקרן מרציאנו בערוץ 12 תקף פרוייקטור הקורונה פרופס' גמזו את ציבור העולים לאומן: "אומן זה לא חגי תשרי, אומן זה לא דבר קדוש, זה הילולה, או מסיבה לא צריך לעשות את זה"

השר ליצמן אמר לעיתונאי עקיבא וויס על מכתבו של ממונה הקורונה רוני גמזו לנשיא אוקראינה שלא לאפשר לחסידי ברסלב להיכנס לאומן: "הוא צריך להתפטר – לא ראיתי אף פעם שפקיד שולח מכתב לנשיא, הוא רצה לטרפד את הישיבה עכשיו, אדרוש לאפשר טיסות לאומן לפי הכללים של משרד הבריאות."

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.