באזזנט

תמונה – ארכיון עיריית תל אביב

ראש הממשלה הבא?

רון חולדאי מצטרף לפוליטיקה: "אינני יכול עוד"

ראש עיריית תל אביב רון חולדאי אומר בראיון לשלי יחימוביץ' ב'כאן חדשות', כי יצטרף לפוליטיקה הארצית במידה וראש הממשלה נתניהו יכריז על בחירות מוקדמות. האזינו

על רקע המשבר הפוליטי בין 'הליכוד' ו'כחול לבן' והאיום של ראש הממשלה נתניהו בהליכה בלחירות מוקדמות, ראש עיריית תל אביב במשך 22 שנה, רון חולדאי מודיע בראיון לשלי יחימוביץ ברשת ב': "אני אגיד את זה ככה. אילו היו בחירות מחר בבוקר, אני קופץ למישור הארצי ובגלל העובדה שאינני יכול עוד.. אני כבר הייתי בפנסיה רעיונית ומעשית. אני כבר חשבתי שבזה נגמר העניין. מה שקורה במדינה מחריד אותי, בעיקר הבעיות החברתיות והכלכליות והערכיות, והגיע הזמן לעשות הילינג (רפואה) לחברה הישראלית. אני לא יכול להישאר מנגד"

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.