דם יהודי

יאיר נתניהו: "להרוס את בית המחבל עוד היום, ולהתעלם מבג"ץ"

בתגובה לפיגוע הרצחני בצומת סגולה שם נרצח גבר בן 40 בדקירות סכין, יאיר נתניהו קורא לצה"ל להתעלם מפסיקת בג"ץ ולהרוס את בית המחבל בכפר עוד היום: "כואב הלב! להרוס את הבית של המחבל הרוצח עוד היום, ולהתעלם מבגצ!"
קרדיט: דוברות המשטרה

באזזנט >
16:31 | 26.08.20

עד ראייה לפיגוע

‏מימון דיין, עד ראיה לפיגוע הדקירה בסגולה: אני שמעתי אותו אומר תיזהר, השוטר היה צריך לירות. אם לא היה האזרח הגיבור, הוא היה דוקר עוד כמה. זבל של מדינה, אני מצביע ליכוד, לעולם לא אצביע לממשלה הזאת. השוטרים פוחדים לירות.

Posted by ‎דיווחים בזמן אמת‎ on Wednesday, 26 August 2020

שר המודיעין אלי כהן הגיב לפיגוע הקשה: "שולח את תנחומיי למשפחתו של הנרצח בפיגוע הדקירה בפ"ת, על ידי בן עוולה. עלינו להחריב עד היסוד את הבית ממנו יצאה חיית האדם הזו, על מנת להרתיע את המחבל הבא מלבצע פשע נוסף."

יאיר נתניהו, בנו שלא ראש המש נתניהו הגיב בדרישה: "כואב הלב! להרוס את הבית של המחבל הרוצח עוד היום, ולהתעלם מבגצ!". עוד צייץ יאיר נתניהו: "לא חושב שהיו הרבה אנשים מאז קום המדינה, שגרמו כל כך הרבה נזק לעם ישראל, לארץ ישראל, ולתורת ישראל, כמו מנדלבליט."

העיתונאית כרמל דנגור דיווחה, כי לאחר בדיקה ראשונית במערכת הביטחון: המחבל סובל מבעיות נפשיות והוא טופל בזמן האחרון בידי גורמי רווחה ברשות הפלסטינית.

כזכור, לפני כשבועיים ביטלו שופטי בג"ץ מני מזוז וג'ורג' קרא את הריסת בית המחבל שרצח בזריקת בלוק את לוחם גבעתי עמית בן יגאל ז"ל.

↴ הגיבו וגללו לעוד תכנים