הכאב של כולם

אמו של עמית בן יגאל לאלמנת הנרצח: "הזדעזעתי כמו שהזדעזעתי כשהבן שלי נרצח"

נאווה רביבו, אמו של הלוחם עמית בן יגאל הי"ד, שנרצח מאבן שזרק עליו מחבל - הגיעה לנחם את אלמנת הנרצח בפיגוע הדקירה אמש בצומת סגולה, פתח תקווה.
קרדיט: פרטי

באזזנט >
13:40 | 27.08.20

נאווה רביבו, אמו של לוחם גולני עמית בן יגאל, שנרצח מהשלכת אבן על ידי מחבל בעת פעילות מבצעית, הגיעה הבוקר לביתו של הרב שי אוחיון הי"ד, שנרצח אמש בפיגוע דקירה בפתח תקווה: "בבקשה שאלו יהיו המקרים האחרונים".

נאווה רביבו, אמו של החייל עמית בן יגאל הי"דהיתה היום בניחום אבלים אצל משפחתו של הרב שי אוחיון הי"ד שנרצח אתמול,היא…

Posted by ‎אדם חדד‎ on Thursday, 27 August 2020

הרב שי אוחיון נרצח אתמול בשעות הצהריים בפיגוע דקירה בפתח תקווה בצומת סגולה. מחקירת האירוע עולה כי המחבל, ח'ליל עבד אלחאלק מוחמד דויכאת משכם, דקר את הרב אוחיון מספר רב של פעמים בכל חלקי גופו. אזרחים שהיו בקרבת מקום צעקו "מחבל מחבל" ופתחו במרדף רגלי אחריו. בשלב מסוים הוא נכנס לאזור המוסכים שבצומת סגולה, שם הם הצליחו להשתלט עליו בסיוע שוטרים. השוטרים עצרו את המחבל, ומצאו על גופו סכין.

הלווית הרב אוחיון הי"ד

ה' יקום דמו!הלב מתפוצץ מכאב וצער על אלמנה בהריון וארבעה יתומים קטנים.אובדן דרך של מערכת המשפט, רק אלוהים יעזור לנו.אנה אנו באים?וידאו:בועז גולן

Posted by ‎איילת עמרם Ayelet Amram – Politics, Life & Between‎ on Wednesday, 26 August 2020

"הזדעזעתי כמו שהזדעזעתי כשהבן שלי נרצח", אמרה נאווה רביבו, אמו של עמית הי"ד: "הוא הלך לפעילות מבצעית, אבל היום כשאנחנו האזרחים מסתובבים חופשית במדינה שלנו (ונרצחים) זה מזעזע".

"באתי לחבק חיבוק גדול, אוהב ומזדהה. אין מה להגיד, יש רק לחבק ולעודד ולתמוך. בבקשה שאלו יהיו המקרים האחרונים של חייל ואזרח חף מפשע שבסך הכל רצה להגיע הביתה בשלום. חיבקתי גם את הילדה הבכורה שעדיין לא מבינה איפה היא נמצאת". אמרה אמו של עמית.

הרב מיכה הלוי, רב העיר פתח תקווה אמר במסע הלוויה: "כאן, בצומת סגולה, ניסו לגדוע את מפעל חייך. הרב שי, שהיה כאן עד לפני כמה שעות, היה אישיות נעלמת. נחבאת אל הכלים. היום עם ישראל יודע מי היה הרב שי. אנחנו מבקשים ממנו שיתפלל על כולנו"

↴ הגיבו וגללו לעוד תכנים