באזזנט

תמונה – ירוחם ברסלב

רוצים אומן

חסידי ברסלב הפגינו נגד נתניהו: "רע לרבינו"

מאות חסידי ברסלב שהקדימו את נסיעתם לאוקראינה מחשש לסגירת הגבול, עוכבו בימים האחרונים בשדות התעופה במדינה וחלקם ישלחו בחזרה לישראל. במקביל, עשרות חסידים הפגינו מול מלון המלון בצפת שם נופש נתניהו: "רע לרבינו". צפו

עשרות חסידי ברסלב הפגינו מול מלון רימונים בצפת שם שוהה ראש הממשלה נתניהו בחופשה פרטית עם משפחתו, נגד נתניהו ופרוייקטור הקורונה פרופ' רוני גמזו, על החלטתם למנוע מאלפי חסידי ברסלב להגיע לאומן בראש השנה מחשש להדבקה המונית של נגיף הקורונה ואף שוחחו עם ראש ממשלת אוקראינה בבקשה שיגביל את מספר המשתתפים בחג ראש השנה.

איש התקשורת החרדי מני גירא שוורץ פרסם תיעוד משדה התעופה באוקראינה וכתב: "אתם בעד נסיעה לאומן או לא – זכותכם. אבל אם אתם תומכים בהתנגדות לנסיעה, חשוב שתצפו ותדעו: בגלל מכתב גמזו ובקשת נתניהו האנטישמים האוקראינים מרימים ראש! יומיים לפני מועד כניסת ההחלטות לתוקף, כבר מתעללים בגבולות באוקראינה, אך ורק ביהודים שנראים חרדים!"

העיתונאי עמיחי שטיין דיווח, כי מאז שעות הבוקר עוכבו מעל 100 חסידי ברסלב ב-3 שדות תעופה שונים באוקראינה ועשרות יוחזרו לישראל..

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.