באזזנט

תמונה – צילום לע"מ

צפו

נתניהו מתוסכל: אין סיכוי שהם ישדרו את זה

ערוצי הטלוויזיה 12 ו 13 ירדו משידור ישיר במהלך מסיבת העיתונאים שכינס ראש הממשלה נתניהו על הטיסה ההיסטורית לאבו דאבי. כך הוא הגיב

במהלך מסיבת עיתונאים שכינס ראש הממשלה נתניהו על הטיסה ההיסטורית מישראל לאבו דאבי, ירדו ערוצי הטלוויזיה מהשידור הישיר. רה"מ נתניהו תקף: "אין סיכוי שהם ישדרו את זה כי הם ירדו מהאוויר. יש פה מישהו שעדיין משדר? הערוץ הראשון עדיין משדר? תרדו מהר שלא תקבלו ביקורת"

העיתונאי ינון מגל הגיב: "נאום ראש הממשלה. שידור חי. עובר לשאלות הערוצים המסחריים 12, 13 חותכים את השידור וחוזרים לאולפנים ולפרשנים. למה? כאילו, אתם חושבים שאתם יותר מעניינים מראש הממשלה?" יאיר נתניהו הגיב:"העיקר בוכים כל זה הזמן ״נתניהו לא מדבר עם עיתונאים ישראלים״. תעמולה".

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.