באזזנט

קרדיט תמונה: אילוסטרציה | BGI

עליה מדאיגה

משרד הבריאות: שיא חדש במספר המאובחנים ביממה החולפת

משרד הבריאות מפרסם נתונים מעודכנים על מצב הנדבקים ביממה האחרונה, מהם עולה שיא חדש מאז פרוץ המגיפה

מספר הנדבקים החדשים ביממה החולפת עומד על 2,180 אנשים מחצות. כך מפרסם לפני זמן קצר משרד הבריאות. מספר המתים מתקרב בצעדי ענק לקו האלף, וכעת עומד על 946 נפטרים. מספר החולים שמצבם מוגדר קשה עומד כעת על 438, מהם 119 מונשמים. מספר החולים הפעילים בישראל עומד על 20,699

ראש הממשלה, בנימין נתניהו, ושר החינוך, יואב גלנט, פתחו את שנת הלימודים בבית הספר "נטעים" במבוא חורון שבבנימין. השר יואב גלנט אמר לתלמידים: "שנת הלימודים נפתחה בצל משבר בריאותי גדול, אבל עצם פתיחתה היא הישג חינוכי וכלכלי כאחד". נתניהו סיפר לתלמידים על השלום עם איחוד האמירויות, ואמר: "בשלום מפסיקים לריב ומשתפים פעולה, זה מה שאני מבקש מכם – לשמור על המסכות, ללמוד ולכתוב".

בית ספר בירושלים נסגר הבוקר אחרי שאשת צוות במוסד אובחנה כחיובית לנגיף, ההורים נקראו לאסוף את הילדים. כ-2.4 מיליון תלמידים וכ-205 אלף עובדי הוראה החלו הבוקר את שנת הלימודים תשפ"א בבתי הספר והגנים.

הגיבו והשפיעו
פיד באזזנט

תיעוד ראשוני

לפני 7 דקות

נקלט במצלמות

לפני 20 שעות

למרות פגישת בנט-ביידן

לפני 18 שעות
נקראות עכשיו
  LIVE

תיעוד ראשוני

לפני 7 דקות

נקלט במצלמות

לפני 20 שעות

למרות פגישת בנט-ביידן

לפני 18 שעות

הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם

מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.