באזזנט

תמונה – ארכיון | עיריית ירושלים

בית הספר נסגר

עוד מורה אובחנה כחולת קורונה, עוד בית ספר נסגר

שני בתי ספר נסגרו מאז שעות הבוקר לאחר שהתגלו בהם אנשי צוות כנשאים של נגיף קורונה. הורי התלמידים בירושלים נקראו לאסוף את התלמידים

בית ספר בצפון הארץ, בגולן, נסגר לאחר שבמקום התגלתה מורה שנשאית של נגיף קורונה. אנשי הצות שבאו במגע עם המורה נכנסו לבידוד מכיוון שהיו בקרבתה במשך שעות ארוכות. הלימודים בבית הספר יתחדשו ביום ראשון הבא.

בית ספר בירושלים נסגר הבוקר אחרי שאשת צוות במוסד אובחנה כחיובית לנגיף, ההורים נקראו לאסוף את הילדים. כ-2.4 מיליון תלמידים וכ-205 אלף עובדי הוראה החלו הבוקר את שנת הלימודים תשפ"א בבתי הספר והגנים.
נתניהו הבוקר | צילום: קובי גדעון, לע״מ

בית ספר בעיר החרדית ביתר עלית פתח היום את שערי בית הספר למרות הגדרת העיר כאדומה. במקביל פרסמה העירייה הודעה: "לא מתקיימים לימודים בעיר. פועלים לברר איך העיר הפכה בין לילה לעיר אדומה, על אף שהנתונים מעידים כי היא אינה אדומה בהגדרה".

קבינט הקורונה אישר אמש את הצעת ראש הממשלה לדחות את פתיחת השנה בערים המוגדרות אדומות עד לדיון נוסף בנושא שיתקיים ביום חמישי הקרוב. השר גלנט אמר הבוקר כי יעשה מאמץ להחזיר מהר ככל האפשר לספסל הלימודים את התלמידים הנמצאים ב"ערים האדומות". בריאיון לאריה גולן בתוכנית "הבוקר הזה" בכאן רשת ב הכחיש שר החינוך כי אמר שפרופסור רוני גמזו "עושה עלינו סיבוב".

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.