באזזנט

תמונה – ארכיון יש עתיד

מה דעתכם?

זעם ברשת: צעירי 'כחול לבן' השפילו את לפיד

צעירי 'כחול לבן' השפילו את שותפם לשעבר ח"כ לפיד וספגו שלל תגובות זועמות מימין ומשמאל: "חבר׳ה, תלמדו השנה טוב כן? שלא תסיימו כמו יאיר". צפו בסרטון ובתגובות

תגובות זועמות ברשתות החברתיות על הציוץ המשפיל שפורסם נגד יו"ר האופוזיציה ח"כ יאיר לפיד, בטוויטר הרשמי של צעירי 'כחול לבן': "חבר׳ה, תלמדו השנה טוב כן? שלא תסיימו כמו יאיר", נכתב בציוץ שגרר תגובות זועמות.

מגיש תוכנית הטלוויזיה 'הצינור', גיא לרר גינה וצייץ: "תדאגו גם להבריז מדי פעם משיעורים, לראות את העולם לא כמו שמכריחים אתכם ולמרוד מגיל צעיר במערכת – שלא תסיימו ילדי כאפות מתאמצים כמו צעירי כחול לבן", הגיב לרר לציוץ המשפיל.

העיתונאית לוסי אהריש תקפה בזעם: "חשבתי שבני גנץ בא לשנות את השיטה ולדאוג לאחות את הקרעים…אחלה רמה … זה בדיוק המסר להעביר לתלמידי ישראל, בואו נהיה ביריונים כי השפלת האחר זאת הדרך. וואוו למדתם את שיטת נתניהו מהר מאוד… להקיא פשוט להקיא!", צייצה אהריש.

אושיית הרשת יבגני זרובינסקי שאינו ידוע כאוהד של ח"כ לפיד, גינה וכתב: "אם להיות בעל בגרות זה לצייץ דברים כאלה מטעם מפלגה אז אני גאה להיות ללא בגרות."

גם יוצא 'האח הגדול' ניר אבישי כהן הצטרף למגנים: "ומה עדיף, להיות רמטכ"ל לשעבר, משכיל (×2), אבל לשקר לבוחרים, למעול באמון, ובגדול להיות סמרטוט של ביבי? אז זהו, שההשכלה פחות מעניינת, אלא איזה אדם אתה ואם אתה מוכן למכור את העקרונות שלך תמורת ג'וב. במבחן הזה גנץ, אשכנזי ושאר החבורה המשכילה נכשלו בענק."

חברת הכנסת לשעבר מירב בן ארי כתבה: "מספיק לצחוק ולהעליב אנשים שלא סיימו בגרות, זה דוחה ולא מתאים, לא היום ולא בכלל. יש לי כמה חברים כאלה הם מוכשרים ומוצלחים לא פחות מכמה דוקטורים למדעי הכלום שאני מכירה פה ובכלל."

העיתונאי אורי משגב צייץ: "עלובי נפש. הצעירים הכי זקנים שראיתי. כחול-לבן מוכיחים בציוץ הזה בדיוק לאיזו רמת משת"פיות עם הנאשם הם הגיעו. פשוט מיישרים קו עם דף המסרים שלו ושל הבן המופרע שלו. לא נורא, הם בדרך להימחק מהמפה."

אבי בניהו כתב: "נמוך ומגעיל. לא מכובד. לא מכבד. לא מתאים. לא תורם דבר- ההיפך. לא תמיד ״צעירי ה..״ יכולים להיות מיסלקה לאיוולת.". הגולש נירו צייץ: "ירי בקורקינט".

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.