באזזנט

תמונה – באדיבות חדשות 12

לימודים בסכנה

בפעם השלישית: מורה אובחנה כחולת קורונה – בית הספר נסגר

זה קורה בפעם השלישית, מאתמול. מורה בבית ספר באילת אובחנה כחולת קורונה - בית הספר נסגר

עיריית אילת הודיעה הבוקר: הבוקר (ד׳) נסגר באילת בית ספר היסודי ״אלמוג״, לאחר שמורה מצוות בית הספר אומתה כחולת קורונה. לדברי ד״ר דרורי גניאל – ראש מינהל שח״ק בעירייה, המורה לא הגיעה אתמול (1.9) לבית הספר מאחר שהמתינה לתוצאות הבדיקה אותה קיבלה בחצות הלילה, כך שלא נחשפה לתלמידים אולם הסתבר ששהתה בקרבת סגל המורים במסגרת ימי הערכות שהתקיימו בבית הספר לפני פתיחת שנת הלימודים.

כאמור בתיאום עם משרד הבריאות נסגר בית הספר וכל הצוות הונחה להיכנס לבידוד עד לקבלת תוצאות בדיקתם וסיום החקירה האפידמיולוגית. הודעה לכלל ההורים יצאה היום, בשעות הבוקר המוקדמות על ידי מנהלת בית הספר, מולי ניר.

אילוסטרציה | צילום: עיריית ירושלים

אתמול – בית ספר בצפון הארץ, בגולן, נסגר לאחר שבמקום התגלתה מורה שנשאית של נגיף קורונה. אנשי הצות שבאו במגע עם המורה נכנסו לבידוד מכיוון שהיו בקרבתה במשך שעות ארוכות. הלימודים בבית הספר יתחדשו ביום ראשון הבא.

גם בירושלים בית ספר נסגר הבוקר אחרי שאשת צוות במוסד אובחנה כחיובית לנגיף, ההורים נקראו לאסוף את הילדים. כ-2.4 מיליון תלמידים וכ-205 אלף עובדי הוראה החלו אתמול את שנת הלימודים תשפ"א בבתי הספר והגנים.

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.