ישוחרר במפתיע?

לקראת דרמה במשפט זדורוב? שופט העליון הודיע לצדדים על דיון דחוף

שופט בית המשפט העליון זימן הודיע לצדדים במשפט זדורוב כי הם נדרשים להגיע לדיון דחוף, כהגדרתו. שני הצדדים לא ידעו את תוכנו של הדיון - עד הדיון עצמו.
קרדיט: באדיבות כאן 11

באזזנט >
21:22 | 02.09.20

התפתחות מפתיעה בפרשת רצח תאיר ראדה. עורך דינו של רומן זדורוב, מי שמרצה כבר 14 שנים עונש מאסר בגין הריגת הילדה, ופרקליטות המדינה, קיבלו זימון להתייצב לדיון דחוף בבית המשפט העליון כבר ביום ראשון.

יודגש כי שני הצדדים אינם יודעים על מה יצטרכו להשיב בדיון, שכותרתו היא בקשת השחרור שהגיש לאחרונה רומן זדורוב. השופט חנן מלצר, המשנה לנשיאת העליון, הבהיר לפרקליטות ולעורך דינו של זדורוב: "לא יישמעו טיעונים אלא יתבקשו תגובות הצדדים לשאלות מסוימות ולהבהרות שיוצגו להם"
תאיר ראדה ז״ל

הסיפורים הכי מעניינים, אצלכם לפני כולם

ישלח מייל לאישור עפ"י תנאי השימוש.

"אני לא יודע מה יקרה בדיון, זה מוזר", אמר היום עו"ד ירום הלוי המייצג את זדורוב ל-N12, שם נחשף דבר הדיון הדחוף, והוסיף: "הגשתי בקשה למשפט חוזר. לאחרונה ביקשתי לשחרר אותו לאלתר אחרי הראיה המדעית החדשה שלדעתי מזכה אותו באלף אחוז. החזקתו של זדורוב בכלא זהו מעשה נוראי שהפרקליטות מתרשלת בתפקידה, חוטאת בתפקידה ואני מקווה שבדיון הבא ייעשה צדק".
תא השירותים בו נרצחה תאיר ראדה ז״ל | צילום: משטרת ישראל

כזכור, בשנת 2015 נדחה הערעור שהגיש זדורוב לעליון. לאחרונה הציג עורך דינו ראיה חדשה ומזכה, כך לדבריו. בפרקליטות טענו מנגד שמדובר בראיה שאינה קבילה. כעת כאמור, מכנס השופט חנן מלצר דיון דחוף בו ידרוש מהצדדים הבהרות.

בערעורו בשנת 2015 נכתב בתשובת הפרקליטות בין היתר כי "חלק נכבד מבקשתו של זדורוב למשפט חוזר אינו אלא ניסיון לערעור נוסף על פסק הדין בעניינו, והוא שב וממחזר את הטענות שעלו במהלך משפטו ושנדחו על ידי בתי המשפט שהרשיעו אותו".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp

סקר באזזנט

מה דעתך על תפקוד משטרת ישראל מאז פרוץ הקורונה?

נקראים עכשיו

עקבו אחרי באזזנט