באזזנט

תמונה – אילוסטרציה: Pixabay

הותר לפרסום

מזעזע: שילם לשב"ח בעבור אונס אשה בפתח תקווה

כתב אישום הוגש הבוקר נגד פלסטיני שוהה בלתי חוקי ותושב פתח תקווה, החשודים באונס אשה צעירה ושיכורה בעיר פתח תקווה. מכתב האישום עולה, כי הישראלי שילם לערבי בעבור אונס הצעירה.

הפרקליטות הגישה היום (חמישי) כתב אישום לבית המשפט המחוזי מרכז, נגד תושב הרשות איאד עבד אללה בן 41, ותושב פתח תקווה ווטה איילה בן 30, בגין אינוס ומעשה סדום. עבד אללה מואשם גם במעשים מגונים הבאת אדם לידי מעשה זנות בנסיבות מחמירות וכניסה ושהייה בישראל שלא כדין ומבלי שהיה ברשותו היתר או רישיון כדין.

על פי כתב האישום, שהוגש, עבד אללה ביצע במתלוננת מסכת של פגיעות מיניות קשות, עת הייתה במצב שכרות שפגע באופן משמעותי ביכולתה לתפקד ולהבין את מעשיה ומנע ממנה להביע הסכמה חופשית או להתנגד.

ב- 15.8.20 בשעות הערב, שתתה המתלוננת משקאות אלכוהוליים בביתה, ובהמשך, יצאה מביתה וישבה על ספסל בסמוך לבר בפתח תקוה. במהלך שהייתה באיזור, שתתה המתלוננת משקאות אלכוהוליים בכמות ניכרת והייתה נתונה במצב של שכרות. אותה עת, שהה עבד אללה באזור הבר, התיישב על הספסל בסמוך למתלוננת, דיבר איתה והבחין במצב שכרותה. בשלב כלשהו, החלו עבד אללה והמתלוננת ללכת עד אשר הגיעו לסמטה כאשר בשלב זה, הלך איילה במרחק מה אחריהם.

כאשר הגיעו לסמטה נעמד עבד אללה מול המתלוננת וביצע מולה מעשה מגונה. המתלוננת הבחינה בכך והסתובבה במטרה לברוח ממנו, אולם עבד אללה, שהיה מאחוריה, כרך את ידיו סביב בטנה וביצע בה מעשה מגונה. חרף ניסיונותיה להשתחרר מלפיתתו, ביצע עבד אללה במתלוננת מעשה מגונה נוסף. לאחר שהמתלוננת הצליחה להתנתק מלפיתתו, הוא סובב אותה, תפס את ראשה וניסה לגרום לה לבצע מעשה סדום. המתלוננת התנגדה, הצליחה להשתחרר מאחיזתו והלכה מהסמטה כשעבד אללה בעקבותיה.

עבד אללה והמתלוננת הגיעו לחניון, כאשר בעקבותיהם הגיע גם איילה ועמד בסמוך לחניון. עבד אללה פרס מזרון שנמצא במקום, והפיל את המתלוננת בדחיפה על המזרון, ביצע בה אונס ומעשי סדום, ללא הסכמתה החופשית ותוך ניצול מצב שכרותה (האונס הראשון). במהלך האונס הראשון, הגיע איילה לחניון, הסתובב באיזור, התקרב לכיוון המזרון וצפה באונס הראשון. עבד אללה החל לדבר עם איילה בעודו מבצע את האונס הראשון במתלוננת, ולאחר מכן שוחחו השניים וסיכמו כי איילה ישלם לעבד אללה סכום שאינו ידוע במדויק בתמורה לקיום יחסי מין עם המתלוננת.

איילה שילם את הסכום לעבד אללה, שהלך למכולת סמוכה כדי לקנות משקה אלכוהולי, והותיר את המתלוננת בידי איילה בעודה שרועה על המזרון מעורפלת חושים עקב מצב שכרותה. איילה ניגש לכיוון המתלוננת, ובעודה שרועה על המזרון, עקב מצב שכרותה, ביצע בה אונס בכוח ומעשי סדום, ללא הסכמתה החופשית ותוך ניצול מצב שכרותה (האונס השני). לאחר מכן, איילה עזב את המקום והמתין בסמוך לחניון עד הגעת כוחות המשטרה, אז נמלט מהמקום.

עבד אללה שב לאחר כ-7 דקות, בהן נותרה המתלוננת שרועה על המזרון ללא תזוזה, ועם שובו, במשך כעשר דקות, רכן מעל המתלוננת, דיבר איתה, הביא לה דבר מה לשתייה, וביצע בה מעשים מגונים. כל זאת כאשר המתלוננת שרועה על המזרון כשהיא בערפול חושים עקב מצב שכרותה וצעקה צעקות כאב ושבר. כוחות המשטרה הגיעו למקום לאחר ששכנה המתגוררת בסמוך לחניון שמעה את זעקותיה של המתלוננת, והזעיקה אותם.

עו"ד גסנר-פרבך כתבה בבקשת המעצר, כי "מדובר במעשי אינוס קשים במיוחד, של שני גברים זרים שראו את מצב שכרותה של המתלוננת והיותה "טרף קל" והחליטו לבצע בה את זמם, תוך ניצול מצבה וזאת לצורך סיפוק יצריהם האפלים והתעלמות מוחלטת ממצוקתה הגדולה. דבר לא הרתיע את המשיבים מלבצע את זממם במתלוננת, אפילו לא היותם נמצאים ברחוב בעיר מרכזית, בשעת לילה שאינה מאוחרת, ובקרבתם של בתי מגורים. מעשי המשיבים מעידים על מסוכנותם הרבה ועל יצר ודחף בלתי נשלטים. חוסר החמלה, והמעשים המחליאים שבוצעו מעידים כי המשיבים הם משלוחי רסן, ומסוכנותם עולה לכדי הרף העליון של עבירות המין והאלימות". הנאשמים נעצרו עד החלטה אחרת.

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.