באזזנט

תמונה – ארכיון | משרד הבריאות

4% בפחות משבוע

מדאיג: עליה נוספת באחוז החיוביים בבדיקות הקורונה – כל הפרטים

משרד הבריאות מעדכן על עליה נוספת באחוז התוצאות החיוביות אמש באיתור מאובחני קורונה. מדובר בעליה של 4% בפחות משבוע ימים, כל הפרטים.

2,157 מאומתים לקורונה אובחנו אמש, יום ראשון, מתוך 19,235 בדיקות שהתבצעו לאיתור נשאי נגיף קורונה. אמנם בקצת פחות בדיקות שבוצעו אבל במקביל – עליה בשיעור החיוביים לנגיף שאותרו במסגרת הבדיקות, שכעת מתייצב לכמעט 12%, שיא חדש מאז פרוץ המגיפה. מספר החולים הקשים נשאר יציב יחסית ועומד על 449, מספר המונשמים עומד על 136. בסך הכל ישנם 26,776 חולי קורונה פעילים בארץ. מספר הנפטרים עומד על 1,019 בני אדם.

ישיבת קבינט הקורונה - צילום: לע"מ
ישיבת קבינט הקורונה – צילום: לע"מ

העיר ירושלים במקום הראשון בטבלה עם יותר מ-20 אלף נדבקים ויותר מ-3,268 חולי קורונה פעילים. מספר החולים הפעילים -10,000 לנפש בבני ברק הוא 67, בבית שמש 54 ובמודיעין עילית 93. בטירה יש 1,155 נדבקים, ומספר החולים הפעילים ל-10,000 בני אדם הגיע ל-206 חולים.

הקורונה כידוע מכה גם בצעירים, למעשה אף אדם לא ידוע רשמית כחסין מהנגיף, אבל אחוז התפוסה בבית החולים כרמל שבחיפה הפתיע גם אותנו. צוותי הרפואה בכל בתי החולים שבצפון הארץ מתריעים כי הם כפסע מתפוסה מלאה לחלוטין שלא תאפשר לקבל חולים חדשים.

בית החולים כרמל | צילום - כרמל
בית החולים כרמל | צילום – כרמל

ובחזרה לבית החולים כרמל שבחיפה: במקום מאושפזים עשרות אזרחים שחלו בנגיף קורונה, מחצית מהם צעירים. שלושה מהחולים, בסך הכל בשנות ה-30/40 לחייהם, נמצאים במצב אנוש ונלחמים על חייהם. השלושה ללא מחלות רקע, הם מחוברים למכונת לב-ריאה.

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.