קרדיט תמונה: Ginat Greenwald

קשה לצפייה

מזעזע ברשת: "זאת הבת שלי, והיא לא אחרי פיגוע!"

עידכון אחרון לפני 8 חודשים
אם לילדה מיוחדת פרסמה תמונות קשות מבתה הקטנה שספגה אלימות קשה בבית הספר בפתח תקווה. הפוסט המלא
ראשי >

הרשת סוערת: האם ענת גרינוולד מפרסמת פוסט מזעזע הכולל תמונות קשות מאירוע אלימות קשה שחוותה בתה הלוקה בתסמונת דאון: "זאת הבת שלי!!! ילדה מהממת עם תסמונת דאון, והיא לא אחרי פיגוע!! היא אחרי שחזרה מבית הספר, המקום שהכי אמור להגן עליה ולשמור עליה. 2 דקות לפני סיום הצהרון, אני מקבלת טלפון מבית הספר, הבת שלך קיבלה מכה בפנים עקב מריבה עם ילדה. בתור אמא לילדה מיוחדת, הגבתי שהכל בסדר, וזה יכול לקרות, והשיחה נותקה.."

לדבריה, "לאחר מספר דקות התקשר אלי המלווה ״הבת שלך במצב לא משהו, חבולה ומדממת מהפנים״. נחרדתי רק מהטלפון וכשראיתי אותה חשכו עניי!!! הופננו לטיפול במיון, משם לעבודת הסוציאלית של הבית חולים ולמשטרה. משטרת פתח תקווה הגיבו שיש עומס, ומומלץ לא לפנות כרגע ושאנסה בפעם אחרת. עברנו למשטרת בני ברק, ושם קיבלו אותנו והבינו שמדובר בילדה חסרת ישע.

עוד כותבת האם בכאב: "אני לא מבינה איך אף גורם מהצהרון לא חשב להרים טלפון, לשאול אם הכל בסדר, סה״כ ״מכה קטנה״. לאחר שפניתי למחנכת, שלא ידעה דבר לדבריה, פנתה אליי המנהלת, שמבירור שעלה המורה ננעלה מחוץ לכיתה, ואין לדעת מה היה שם! איך ילדות חינוך מיוחד נשארות לבד בכיתה??? למה לא הזמינו טיפול רפואי?? למה לא יצרו קשר שאגיע?? איך לא יודעים מי שביצע את המעשה?? כמה זמן הם שהו לבד???? ואיך מחלקת הרווחה שאחראית להפעלת הצהרון עד היום לא יצרה קשר??????"

"מדובר בילדה חסרת ישע עם תסמונת דאון, שלא מדברת כל-כך ולאחר כמה ניתוחי עניים, היא חזרה עם דימום מהעין, דימום מהראש, ושיטפי דם על כל הפנים, זה לא מכה של רגע, זה חבטות שכל שניה היא נצח!!!! פניתי לראש עיריית בני ברק, עם צילומים של הילדה, ולא היה שום יחס!!! מעניין ואם זה היה הילד שלו מה היה קורה!?"

לסיום כותבת האם בבקשה לראש העיר פתח תקווה: "מר רמי גרינברג ראש העיר שלי, פתח תקוה, שאל באיזה עניין מדובר וכששלחתי תמונות, הם לא מספיק זיעזע אותו. אולי מחכים לנורא מכל!!!??? אז אם הילדים שלכם חשובים לכם, מה שנותר זה שתקחו אתם את החוק לידיים.. כי לא ניראה שיש למי לפנות!!!"

זאת הבת שלי!!!ילדה מהממת עם תסמונת דאון, והיא לא אחרי פיגוע!!היא אחרי שחזרה מבית הספר, המקום שהכי אמור להגן עליה ולשמור…

Posted by Ginat Greenwald on Tuesday, 8 September 2020

↴ שתפו הגיבו וגללו לעוד תכנים

מרהיב: צה"ל ממשיך להפציץ את מחבלי עזה

מלחמה בטרור

לפני 49 דקות

הסלמה בגבולות: ירדנים ולבנונים מנסים לפלוש לישראל

עדכונים שוטפים

לפני 4 שעות
בכותרות

מרהיב: צה"ל ממשיך להפציץ את מחבלי עזה

מלחמה בטרור

לפני 49 דקות

הסלמה בגבולות: ירדנים ולבנונים מנסים לפלוש לישראל

עדכונים שוטפים

לפני 4 שעות

התרגיל המבריק של צה"ל: עשרות מחבלים הרוגים

מלחמה באויב

לפני 4 שעות

בגלל בן גביר: זנדברג נטשה בזעם את האולפן

פרעות תשפ"א

לפני 4 שעות

חזית נוספת? 3 טילים שוגרו מלבנון

אירן על הגדרות

לפני 21 שעות

רץ ברשת: התגרה בשוטר וחטף במקום

צפו עד הסוף

לפני 22 שעות

דרמה פוליטית: בנט פורש מגוש השינוי

התקפל

לפני 23 שעות

צפו: עמית סגל בעימות סוער עם אילנה דיין

אחד נגד כולם

לפני 23 שעות