באזזנט

תמונה – ארכיון לע"מ

לא שותק

נתניהו קטע עיתונאית נוזפת: "זה לא נאום שלך"

במהלך מסיבת עיתונאים קטע ראש הממשלה נתניהו עיתונאית שמתחה ביקורת נוקבת על התנהלות הממשלה בקבלת ההחלטות במשבר הקורונה: "אני נכנע לתכתיבים?!". צפו בתגובה

רגע לפני נסיעתו לחתום על הסכמי שלום עם איחוד האמירויות ובחריין, ערך ראש הממשלה נתניהו מסיבת עיתונאים בה הודיע על הטלת סגר של שלושה שבועות ולמשך חגי תשרי על אזרחי ישראל בעקבות העלייה הדרמטית במספר נדבקי הקורונה.

יו"ר האופוזיציה יאיר לפיד תקף: ‏"נתניהו פשוט לא מסוגל להודות שנכשל ולהתנצל בפני הציבור הישראלי. זה המינימום שהוא היה צריך לעשות הערב. מי שלא יכול להודות בכישלון גם לא יכול לתקן. נכשלת, תתפטר."

העיתונאי שמעון ריקלין זעם בטוויטר: "דוגמא לחרטה בארטה של הסגר: הכתבת של 13 נוזפת בנתניהו ובעוד חצי שעה הערוץ הזה עובר לערב ארוך של גמר הישרדות שבו יושבים אחד ליד השני בלי מסכות, מתחבקים אחד עם השני, והכל בפריים טיים. אחלה דוגמא אישית. האמת שכמעט אף אחד לא רוצה בסגר הזה. אבל נעשה את עצמנו. סלאח שבתי חי וקיים"

שרת המשפטים לשעבר איילת שקד מתחה גם היא ביקורת על התנהלות הממשלה: "הממשלה הובילה את המדינה לכישלון הניהולי והמנהיגותי הגדול בתולדותיה. חובבנות ופוליטיקה קטנה הביאונו עד הלום. כעת הממשלה חייבת להציג תכנית ברורה ליציאה מן הסגר, ותכנית לליווי העסקים והעצמאים. והכי חשוב, אני מבקשת מכולם לשמור על ההנחיות. גם אם לא מסכימים איתן. נדרשת ערבות הדדית!"

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.