באזזנט

קרדיט תמונה: משרד הבריאות

10% חיוביים

שיא שלילי נוסף: כמעט 5000 נדבקים אובחנו ביממה, עליה באחוז החיוביים

משרד הבריאות מפרסם הבוקר שוב נתונים מדאיגים על התפשטות נגיף הקורונה בישראל.

משרד הבריאות עדכן כי 4,812 נדבקים חדשים בקורונה אובחנו אתמול בישראל. מניין המתים מהנגיף עומד על 1,136 בני אדם. מספר החולים במצב קשה מטפס ל-524, מתוכם 143 מונשמים. מספר החולים הפעילים הוא 40,647. מחצות בוצעו 34,954 בדיקות קורונה, כלומר: אחוז הבדיקות החיוביות אמש עומד על למעלה מעשרה אחוזים.

ביום שישי השבוע יתחיל הסגר השני הכללי על מדינת ישראל. הסגר יכנס לתוקפו בשעה 14:00, אך יכלול הקלות לעומת הסגר הראשון באפריל. בין היתר ניתן יהיה להתפלל בבתי הכנסת בהתאם למתווה מיוחד, לצאת לפעילות ספורטיבית יחידנית, התחבורה הציבורית תפעל במתכונת מצומצמת, ועוד.

על רקע הביקורת הקשה בציבור על אפלייה בוטה בעד מפגיני השמאל בבלפור, ראשי מחאת 'הדגלים השחורים' הודיעו על הפסקת ההפגנות מול מעון ראש הממשלה נתניהו בבלפור עד לסיום הסגר שהוטל על ישראל: "לקראת הסגר המסתמן בחגים, אנו מודיעים כי הפגנות הדגלים השחורים בגשרים בצמתים ובשיירות תמשכנה, אך *מתוך אחריות וסולידריות חברתית*, ומסיבה זו בלבד, לא נשתתף בהפגנות בבלפור בזמן הסגר", נכתב בהודעת הדגלים השחורים.

הגיבו והשפיעו
פיד באזזנט

"הוא ביקש ממני להצטלם"

לפני 5 ימים
נקראות עכשיו
  LIVE

"הוא ביקש ממני להצטלם"

לפני 5 ימים

הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם

מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.