באזזנט

תמונה – יעקב סלע טוויטר

זוכרים

מרגש: ויקרא שמו בישראל "דולב עמית"

האב השכול ברוך בן יגאל שימש סנדק בברית לתינוק שנקרא על שם בנו עמית ז"ל שנרצח במהלך פעילות מבצעית בג'נין.

יועץ התקשורת יעקב סלע התרגש מאישיותו של האב השכול ברוך בן יגאל וקרא לבנו עם שם בנו עמית ז"ל: "בשנים האחרונות עשיתי לי נוהג. בכל פעם לאחר שנודע על חייל שנפל, אני נכנס לפרופיל הפייסבוק שלו ללמוד עליו קצת. לא, לא בשביל החטטנות, אלא בגלל ההבנה שאם הוא מסר את נפשו בשביל שנחיה כאן, אנחנו חייבים לכל הפחות שהשם שלו יגיד לנו משהו.

לפני ארבעה חודשים נפל החייל עמית בן יגאל. כהרגלי נכנסתי לפרופיל הפייסבוק שלו כדי ללמוד עליו. היה שם משהו שתפס אותי ולא הרפה. שמחת חיים מקסימה של חייל צעיר בשילוב עומק ואידיאלים שכבר נדיר לפגוש. מן ציונות של פעם. כששמעתי שעמית בן יחיד חשבתי לעצמי שלא יכול להיות שלא יהיה לדבר הזה, לבית הזה המשך. לשמחתי אשתי היקרה התחברה גם היא לסיפורו והיום קראנו לבנינו על שמו "דולב עמית".

הייתה לנו הזכות שאביו ברוך בן יגאל הסכים לבוא ולשמש סנדק לבנינו ואפילו הביא את הלבוש שעמית ז"ל לבש בברית המילה שלו. אם אשכחך ירושלים תשכח ימיני, תדבק לשוני לחכי אם לא אזכרכי, אם לא אעלה את ירושלים על ראש שמחתי.

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.