באזזנט

תמונה – שרה נתניהו אינסטגרם

חוגגת שלום

שרה נתניהו: "זה אחד הימים המרגשים בחיי"

הגברת שרה נתניהו חוגגת באינסטגרם את הסכם השלום שנחתם היום עם האמירויות ובחריין בבית הלבן: "זה אחד הימים המרגשים בחיי". צפו

הגברת שרה נתניהו, רעייתו של ראש הממשלה בנימין נתניהו חוגגת את הסכם השלום שנחתם היום עם איחוד האמירויות ובחריין על מדשאות הבית הלבן: "זה אחד הימים המרגשים בחיי. כל כך הרבה פעמים ראיתי את ראש הממשלה יוצא לפגישות חשאיות ברחבי המזרח התיכון במטרה להביא שלום לעמנו. היום, סוף כל סוף אחרי 20 שנה, כולם רואים את פירות השלום שהוא הביא. הרגע ההיסטורי הזה של חתימת שני הסכמי שלום עם איחוד האמירויות ובחריין – ייזכרו לעד בדפי ההיסטוריה של עמנו. כך נראה שלום תמורת שלום, שלום מתוך עוצמה.

עוד כותבת הגברת שרה נתניהו: "אני מודה מעומק ליבי לנשיא טראמפ ולרעייתו הגברת הראשונה מלאניה על קבלת הפנים החמה והמרגשת. אמרתי למלאניה שאלמלא הקורונה הייתי מתחבקת איתה כפי שהתחבקנו בפגישות קודמות. הקשרים האישיים הללו הם נדבך מרכזי בהבאת הסכמי השלום ההיסטוריים הללו. אני כל כך שמחה וגאה על כך שהייתי חלק ברגע הזה. אוהבת אתכם, שרה."

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.