הסתבך ברשת

התושבים בבת ים נדהמו: דולפין מת נפלט אל החוף. צפו

עצוב. דולפין מת נפלט אל החוף בבת ים, הוא הסתבך ברשת דייגים ומצא את מותו ביסורים.
קרדיט: רוני זיו

באזזנט >
12:13 | 24.09.20

מחזה עצוב. תושבי בת ים שיצאו הבוקר לפעילות ספורטיבית בחוף העיר – נתקלו במחזה לא שגרתי. גופת דולפין מת ניצבה על החוף. התושבים ההמומים יצרו קשר עם הפיקוח העירוני, בהמשך הבוקר נלקחה גופת הדולפין מן המקום. הדולפין ככל הנראה הסתבך ברשת דייגים – ומת.

איריס, תושבת בת ים שנתקלה במחזה הלא רגיל, סיפרה: "זאת חייה מרשימה, יונק ימי וחכם, שמתה אך ורק בגלל בני אדם. היה ברור מיד שהוא מת ולכן לא ממש ניסו לעזור לו. בעבר היו כאן מקרים של גופות בעלי חיים אחרים שהושלכו מתים מספינת של משלוחים חיים ונפלטו לחוף, אבל גופה של דולפין שמת בים בגלל דייגים זה מזעזע".

הסיפורים הכי מעניינים, אצלכם לפני כולם

ישלח מייל לאישור עפ"י תנאי השימוש.

רוני זיו, שתיעד את התמונות המצורפות, פרסם את התיעוד בחשבון הפייסבוק שלו, ובמהרה הפך הפוסט לוויראלי. בין המגיבים היה גם גלעד שכתב: "חייבים לעשות עם זה משהו! די לפלסטיק ולניילונים ולחוסר הפיקוח על זה בים אנחנו לא משאירים כלום לילדים שיבואו אחרינו", גלש אחר כתב: "מדברים על רשתות בתוך המים… אולי רק כשיגבה חיי אדם משהו יתעורר… אנחנו נלכדנו ברשת כזו בבת ים לפני כחודש 2 מטר מתחת לפני המים, היו תפוסים עליה דגים מדוזות וגם כמעט 2 בני אדם.. בארץ הקודש רק כשקורים אסונות מתעוררים בחלונות הגבוהים. בע"ח לצערינו לא נחשבים"

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp

סקר באזזנט

מה דעתך על תפקוד משטרת ישראל מאז פרוץ הקורונה?

נקראים עכשיו

עקבו אחרי באזזנט