שר המתפרעים?

השר אבי ניסנקורן: "מביש לראות שנתניהו בוחר להמשיך להסית נגד המפגינים"

שר המשפטים ניסנקורן במתקפה נגד נתניהו: "מביש לראות שגם הערב נתניהו בוחר להמשיך להסית נגד המפגינים". עמית סגל מדווח, כי שר המדע יזהר שי הודיע ליו"ר מפלגתו גנץ כי בכוונתו להתפטר מהממשלה.
קרדיט: שלומי אמסלם לע"מ

באזזנט >
21:55 | 24.09.20

שר המשפטים אבי ניסנקורן תקף את רה"מ נתניהו שתקף את מפגיני בלפור: "מביש לראות שגם הערב נתניהו בוחר להמשיך להסית נגד המפגינים. כחול לבן מנהיגה קו אחראי של סולידריות חברתית ונתניהו ממשיך לפלג לצרכיו הפוליטיים. כולם אשמים חוץ מראש הממשלה. המפגינים בבלפור אינם אחראים למשבר, והם יוכלו להמשיך ולממש את זכותם הדמוקרטית ללא מגבלות הסגר, מיד לאחר הסרתו."

הסיפורים הכי מעניינים, אצלכם לפני כולם

ישלח מייל לאישור עפ"י תנאי השימוש.

השר דודי אמסלם תקף את היועמ"ש מנדלבליט: "אני צריך ללמד אותך מה ההבדל בין תפילה להפגנה, מר מנדלבליט?? אתה לא מתבייש להשוות בכלל?!"

הבוקר כתב השר המתפטר יזהר שי בעמוד הפייסבוק: "במסגרת תפקידי כשר בממשלה נלחמתי על זכותם של מפגינים להגיע לבלפור וגם על זכותם של אנשים להתפלל. זו זכות בסיסית וגם זו. אנחנו אלה שנלחמנו על הכנסת הזכות הדמוקרטית הבסיסית להפגין בחוק הקורונה (וגם הוספנו לשם את התקשורת, בתי המשפט וההגעה של אזרחים לכנסת כזכויות בסיסיות שאי אפשר לבטל גם בימי סגר). כך שאף אחד לא יכול לבוא ללמד אותי או את חבריי בכחול לבן על חשיבות ההפגנות ו/או הדמוקרטיה. ביומיים האחרונים ביליתי במצטבר שעות ארוכות בויכוחים עם שרים אחרים בקבינט הקורונה בנושא ההפגנות. המצפון שלי נקי ומפגיני בלפור, גם אם הם מוחים לא רק נגד ראש הממשלה אלא גם נגדי ונגד חבריי, הגיעו לשם ויגיעו בעתיד בזכות המאבק העיקש שלנו שזה יקרה.

עוד כתב שי: "כל מי שהדמוקרטיה בישראל יקרה לו צריך להיות מאושר שכחול לבן בממשלה ושלא נטשנו את החזית הזו מטעמי נוחות או אינטרסים פוליטיים ציניים. וההצהרה הזו נכונה לא רק בגלל שהגנו בעקשנות על הזכות הבסיסית של אזרחים להפגין ולמחות נגד הממשלה, גם בימי סגר, כל עוד אין פגיעה בבריאותם ובבריאות הציבור."

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp

סקר באזזנט

מה דעתך על תפקוד משטרת ישראל מאז פרוץ הקורונה?

נקראים עכשיו

עקבו אחרי באזזנט