באזזנט

תמונה – שלומי אמסלם לע"מ

זעם ברשת

שר המשפטים ניסנקורן מאשים את החרדים בקורונה

בראיון לרינה מצליח בערוץ 12 תקף שר המשפטים אבי ניסנקורן את הניסיו להגביל את הפגנות בלפור וטען כי הקורונה החלה להתפשט בגלל הציבור החרדי והערבי. צפו

שר המשפטים אבי ניסנקורן שנלחם נגד ניסונות הממשלה להגביל את ההפגנות, טוען בראיון לרינה מצליח בערוץ 12, כי התפשטות מחלת הקורונה התחילה אצל החרדים והערבים. לאחר הסערה ברשת הגיב ניסנקורן בטוויטר: "מאז ומתמיד אני מכבד כל אדם באשר הוא. אם לא הובנתי, התייחסתי לכך שמוקדי ההתפרצות לפני שבועיים היו בערים מסויימות וכעת הם בכל הארץ. חבל שיש מי שמנסים לעוות את כוונתי. הקורונה לא מבדילה בין מגזרים. במקום לשסות ולפלג, כדאי שבערב יום הכיפורים נתמקד כולנו בשיתוף פעולה במאבק במשבר."

העיתונאי אריה ארליף פנה ליו"ר 'כחול לבן': "בני גנץ, אתה מענטש ולחרדים אי דבר נגדך. אפילו מחבבים. אבל כל עוד אתה מחזיק תחתך אדם בשם אבי ניסנקורן, שבשביל קדושת ההפגנות בבלפור בוחר להסית ולהאשים את החרדים בהגעת הקורונה (בטח. אנחנו הסיני עם העטלף, הפיראט האדום, הגימנסיה, היציע בבלומפילד) – נתקשה לסלוח. לא נהיה ילדי כאפות."

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.