באזזנט

תמונה – פייסבוק

תקיפה קשה

הותר לפרסום: אביעד משה חשוד בניסיון רצח אישתו

לאחר שתמונתו הופצה ברשת, בית המשפט התיר לפרסם את שמו של החשוד אביעד משה ממצפה רמון שנעצר בחשד שתקף באכזריות את אישתו שירה משה ערב ראש השנה.

הותר לפרסום: בית המשפט המחוזי בבאר שבע התיר לפרסם את שמו של אביעד משה בן 45 ממצפה רמון החשוד בניסיון רצח בדקירות סכין ומכות ממערוך, את אשתו שירה משה לעיני ילדיהם בערב ראש השנה. בבקשה לצו איסור הפרסום ביקש הבעל החשוד לאסור את פרום שמו בטענה: "שלא ייפגע לי המוניטין".

העיתונאית מירי מיכאלי הובילה בסוף השבוע קמפיין ברשתות החברתיות בו פרסמו הגולשים את תמונת החשוד למרות צו איסור הפרסום. בנוסף גוייסו מעל מיליון שקלים ביממה, בקמפיין מימון המונים שהוקם עבור שירה משה שאושפזה במצב קשה.

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
מה דעתכם?
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.