באזזנט

תמונה – טוויטר אחמד טיבי

עלילת טיבי

צפו: התיעוד המלא מירי טייזר ברהט

לאחר שח"כ טיבי פרסם סרטון קשה והאשים את השוטרים בשימוש בטייזר נגד בעלי מוגבלויות, המשטרה חושפת את התיעוד והסיפור המלא. צפו

המשטרה מגיבה: לאחר אמש שח"כ אחמד טיבי האשים את המשטרה בירי טייזר נגד 'בעלי מוגבלויות' ופרסם סרטון קשה ברשתות החברתיות, המשטרה חושפת את התיעוד המלא ממצלמות השוטרים.

בעקבות דיווח שהתקבל במוקד 100 בערב יום הכיפורים על אדם המשליך אבנים ומסכן אחרים, הוזעקו שוטרים למקום. החשוד לא נענה לקריאותיהם לעצור, תוך שהוא מנסה להימלט ומסכן אותם ואת עוברי האורח לאחר שסירב לעצור ולהוריד את האבן שבידו, בוצע שימוש בטייזר. הוא נעצר והורחק מהמקום, ובשל מוגבלותו, שוחרר למשמורת של בני משפחתו


הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.