באזזנט

תמונה – צילום מסך

בטיפול המשטרה

הנשים שתועדו מתעמתות עם החייל והשוטרת הוזמנו לחקירת משטרה

אחרי שתועדו מתעמתות באגרסיביות עם חייל ושוטרת - משטרת ישראל הודיעה כי הנשים ייחקרו.

אחרי הסערה שעורר התיעוד ברשת – משטרת ישראל מתערבת. לפני מספר ימים הופץ ברשת תיעוד, חשוב לציין – תיעוד אותו צילמה אחת הנשים המעורבת בסיפור, ובו נראות כאמור שתי נשים מתעמתות עם חייל מחטיבת צנחנים ושוטרת. האירוע התרחש בירושלים, במחסום זמני שהקימה המשטרה.

הנשים היו בדרכן להפגנה שהתקיימה סמוך למשכן הכנסת. בתיעוד נראית האישה שנהגה ברכב כשהיא מגדפת את לובשי המדים, מתעמתת איתם ודורשת להבין מדוע החייל מתגבר את הכח המשטרתי המוצב במקום. בשלב מסוים מבקשת האישה השניה שברכב, מחברתה הנהגת לחדול.

בתיעוד נראים השוטרת והחייל כשהם נוהגים באיפוק מוחלט נוכח המתרחש, ומבקשים מהנשים להמשיך בדרכן. התיעוד כאמור תועד על ידי הנוסעת עצמה. זמן קצר לאחר מכן פורסם התיעוד ברשתות החברתיות ועורר סערה רבתי.

הבוקר מודיעה משטרת ישראל כי נגד השתיים נפתחה חקירה והן יוזמנו לחקירת משטרה. "משטרת ישראל פתחה בחקירה, בעקבות הסרטון שפורסם ברשתות החברתיות, בו 2 נשים מעליבות חייל ושוטרת במחסום משטרתי בירושלים ולא נשמעות להוראותיהם. הנשים זומנו להתייצב בתחנת המשטרה", נמסר מהמשטרה.

עו"ד דניאל חקלאי, אשר מייצג את הנשים, אמר בתגובה: "הן מצטערות על האופן שבו דיברו אל החייל, יחד עם זאת אף אחת מהן לא עברה שום עבירה פלילית. מדובר בזימון לחקירת הפחדה, זה חמור מאוד. הן ספגו איומים קשים מאז פרסום הסרטון, במקום לזמן את המאיימים לחקירה, מזמנים אותן".

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.