קרדיט תמונה: אינסטגרם

אין מספיק אלכוהול

משרד הבריאות מזהיר: "לא לרכוש את האלכוג'ל של אלין כהן"

עודכן: 01.10.20 בשעה 20:32
משרד הבריאות בהודעה חריגה לציבור הרוכשים: אל תרשו את האלכוג'ל שמשווקת אושיית הרשת ובעלת ליין האיפור והקוסמטיקה אלין כהן. כל הפרטים.

משרד הבריאות הוציא הודעת אזהרה חריגה לציבור מפני שימוש האלכוג'ל של אלין כהן. כהן, חיילת בצה"ל עם אימפריית איפור ומוצרים, מתחזקת מאות אלפי עוקבים ומעריצים ברשתות החברתיות, החלה החלה לשווק לאחרונה בשל התפשטות נגיף הקורונה אלכוג'ל. על פי הוראות התקן של משרד הבריאות, אלכוג'ל צריך להכיל כ-70 אחוזי אלכוהול.

על אריזת האלכוג'ל של אלין כהן נכתב כי המוצר מכיל 70 אחוזי אלכוהול לחיטוי, אך משרד הבריאות טוען כי בבדיקה שנערכה נמצא כי במוצרי האלכוג'ל המדוברים נמצאו רק 25 אחוזי אלכוהול. "משרד הבריאות מזהיר את הציבור מצריכה ורכישה של המוצר "אלין כהן – אלכוהול ג'ל קריסטלי לשמירה על היגיינת הידיים" המיוצר ע"י חברת קאופמן תמרוקים בע"מ", נכתב בהודעה שיצאה מהמשרד.

"מבדיקת מעבדה שנערכה למוצר הנ"ל נמצא כי המוצר מכיל כ-25% אלכוהול בניגוד מוחלט למצוין על תווית המוצר (70%) ולא בהתאם להרכב התמרוק שאישר משרד הבריאות", כמו כן נכתב בהודעה: "לקוחות אשר ברשותם המוצר הנ"ל מתבקשים להפסיק את השימוש במוצר. הודעה נמסרה לנקודות המכירה וניתנה הנחייה להסרת המוצר מהמדפים".

אלין כהן השיבה להודעת משרד הבריאות וכתבה: "בזמן שיש כל כך הרבה אנשים מורדמים ומונשמים במצב קשה כלכלה הרוסה ובתים הרוסים כנראה שלמשרד הבריאות אין משהו אחר להתעסק בו חוץ מחברת אלין כהן", באתר וואלה סלבס פורסם גם כי כהן סבירה שהבעיה היא בכלל בחברה שייצרה לה את המוצר ואף הוסיפה שברגע שהבינה את הבעיה – היא בעצמה ביקשה להפסיק את הייצור ולהוריד את המוצר מהמדפים".

↴ שתפו הגיבו וגללו לעוד תכנים
תיעוד מזעזע: ערבים תוקפים באכזריות יהודי מבוגר

קשה לצפייה

תיעוד: אימהות מכות גננת בטענה שהיא מתעללת

אלימות בגן

עושה באזז

תיעוד מזעזע: ערבים תוקפים באכזריות יהודי מבוגר

קשה לצפייה

תיעוד: אימהות מכות גננת בטענה שהיא מתעללת

אלימות בגן

דיווח: משי זהב השאיר מכתב התאבדות

טרגי

ניסה להתאבד: יהודה משי זהב אושפז במצב אנוש

בעקבות התחקיר

תיעוד: עיתונאים הותקפו במרכז ירושלים

אלימות קשה

נתניהו נגד רגב: "בפוליטיקה את מבינה פחות"

קרב בליכוד

תיעוד: אישתו של ח"כ אלקין מאיימת על פעיל ליכוד "בוא רוצה מכות?"

כך זה נראה

מכה לנתניהו: ניצחון לגוש השמאל במליאת הכנסת

דרמה פוליטית