באזזנט

קרדיט תמונה: אינסטגרם

אין מספיק אלכוהול

משרד הבריאות מזהיר: "לא לרכוש את האלכוג'ל של אלין כהן"

משרד הבריאות בהודעה חריגה לציבור הרוכשים: אל תרשו את האלכוג'ל שמשווקת אושיית הרשת ובעלת ליין האיפור והקוסמטיקה אלין כהן. כל הפרטים.

משרד הבריאות הוציא הודעת אזהרה חריגה לציבור מפני שימוש האלכוג'ל של אלין כהן. כהן, חיילת בצה"ל עם אימפריית איפור ומוצרים, מתחזקת מאות אלפי עוקבים ומעריצים ברשתות החברתיות, החלה החלה לשווק לאחרונה בשל התפשטות נגיף הקורונה אלכוג'ל. על פי הוראות התקן של משרד הבריאות, אלכוג'ל צריך להכיל כ-70 אחוזי אלכוהול.

על אריזת האלכוג'ל של אלין כהן נכתב כי המוצר מכיל 70 אחוזי אלכוהול לחיטוי, אך משרד הבריאות טוען כי בבדיקה שנערכה נמצא כי במוצרי האלכוג'ל המדוברים נמצאו רק 25 אחוזי אלכוהול. "משרד הבריאות מזהיר את הציבור מצריכה ורכישה של המוצר "אלין כהן – אלכוהול ג'ל קריסטלי לשמירה על היגיינת הידיים" המיוצר ע"י חברת קאופמן תמרוקים בע"מ", נכתב בהודעה שיצאה מהמשרד.

"מבדיקת מעבדה שנערכה למוצר הנ"ל נמצא כי המוצר מכיל כ-25% אלכוהול בניגוד מוחלט למצוין על תווית המוצר (70%) ולא בהתאם להרכב התמרוק שאישר משרד הבריאות", כמו כן נכתב בהודעה: "לקוחות אשר ברשותם המוצר הנ"ל מתבקשים להפסיק את השימוש במוצר. הודעה נמסרה לנקודות המכירה וניתנה הנחייה להסרת המוצר מהמדפים".

אלין כהן השיבה להודעת משרד הבריאות וכתבה: "בזמן שיש כל כך הרבה אנשים מורדמים ומונשמים במצב קשה כלכלה הרוסה ובתים הרוסים כנראה שלמשרד הבריאות אין משהו אחר להתעסק בו חוץ מחברת אלין כהן", באתר וואלה סלבס פורסם גם כי כהן סבירה שהבעיה היא בכלל בחברה שייצרה לה את המוצר ואף הוסיפה שברגע שהבינה את הבעיה – היא בעצמה ביקשה להפסיק את הייצור ולהוריד את המוצר מהמדפים".

הגיבו והשפיעו
פיד באזזנט

הגב לפוטין

לפני 2 שעות

"פשוט התכווצתי"

לפני 3 ימים

סחיטה באיומים

לפני 3 ימים
נקראות עכשיו
  LIVE

הגב לפוטין

לפני 2 שעות

"פשוט התכווצתי"

לפני 3 ימים

סחיטה באיומים

לפני 3 ימים

אלימות נגד נשים

לפני 4 ימים

הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם

מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.