באזזנט

תמונה – מתוך פייסבוק

יאובחן נפשית?

ההתעללות בכלב בבת ים: הוארך מעצרו של החשוד, "התאכזרות לשמה"

בית המשפט האריך בחמישה ימים את מעצרו של האזרח החשוד בהתעללות קשה בכלב. צפו בשוטרים מבריחים את החשוד המתעלל מההמון הזועם

לילה דרמטי: בית המשפט השלום בתל אביב האריך לפני זמן קצר ביום אחד את מעצרו של האזרח אלן מוריסון, מבת ים, שנחשד בהתעללות קשה בכלב לאחר ששלח סרטונים קשים מהתעללות בכלב בביתו שבבת ים. השופט יגאל נמרודי אמר בדיון כי "הסרטון מעיד על התאכזרות לשמה. אני סבור שמתחייבת בדיקה פסיכיאטרית".

מוריסון נעצר הלילה לאחר שסרטונים שבהם תועד מתעלל בכלבו פורסמו ברשתות החברתיות. המשטרה הוציאה אותו מביתו לחקירה בתום עימותים סוערים והכלב נלקח לטיפול אצל וטרינר והועבר לטיפול והשגחה במתקן של משרד החקלאות. מאות אזרחים הגיעו מחוץ לביתו, וחלקם הגיעו לתחנת המשטרה בעיר. המשטרה נאלצה להבריח את החשוד מחלון ביתו.

האקסית של החשוד דיווחה למשטרה על ההתעללות בכלב בשלב מוקדם יותר, לאחר שהוא שלח לה סרטונים שבהם הוא נראה פוגע בו מספר פעמים. בעקבות הדיווח, ניידת הגיעה לביתו של החשוד, אך הוא לא היה בבית. השוטרים פגשו את החשוד ברחוב שבו הוא מתגורר וכששאלו אותו היכן הכלב הוא הסביר להם שמסר אותו.

אושיות הרשת מישל טרוני ודניס צ'רנוב הגיעו לביתו של החשוד בעקבות הפצת הסרטונים וחילצו את הכלב. טרוני, שידוע בפעילותו למען בעלי חיים, פרסם בחשבון הפייסבוק שלו פוסט הקורא לאנשים להירתם לחילוצו של הכלב. עוד אמר טרוני: "אם החוק לא יעשה את שלו, אנחנו נחזור שוב וניקח את החוק לידיים״.

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.