קרדיט תמונה: מתוך פייסבוק

יאובחן נפשית?

ההתעללות בכלב בבת ים: הוארך מעצרו של החשוד, "התאכזרות לשמה"

בית המשפט האריך בחמישה ימים את מעצרו של האזרח החשוד בהתעללות קשה בכלב. צפו בשוטרים מבריחים את החשוד המתעלל מההמון הזועם

לילה דרמטי: בית המשפט השלום בתל אביב האריך לפני זמן קצר ביום אחד את מעצרו של האזרח אלן מוריסון, מבת ים, שנחשד בהתעללות קשה בכלב לאחר ששלח סרטונים קשים מהתעללות בכלב בביתו שבבת ים. השופט יגאל נמרודי אמר בדיון כי "הסרטון מעיד על התאכזרות לשמה. אני סבור שמתחייבת בדיקה פסיכיאטרית".

מוריסון נעצר הלילה לאחר שסרטונים שבהם תועד מתעלל בכלבו פורסמו ברשתות החברתיות. המשטרה הוציאה אותו מביתו לחקירה בתום עימותים סוערים והכלב נלקח לטיפול אצל וטרינר והועבר לטיפול והשגחה במתקן של משרד החקלאות. מאות אזרחים הגיעו מחוץ לביתו, וחלקם הגיעו לתחנת המשטרה בעיר. המשטרה נאלצה להבריח את החשוד מחלון ביתו.

האקסית של החשוד דיווחה למשטרה על ההתעללות בכלב בשלב מוקדם יותר, לאחר שהוא שלח לה סרטונים שבהם הוא נראה פוגע בו מספר פעמים. בעקבות הדיווח, ניידת הגיעה לביתו של החשוד, אך הוא לא היה בבית. השוטרים פגשו את החשוד ברחוב שבו הוא מתגורר וכששאלו אותו היכן הכלב הוא הסביר להם שמסר אותו.

אושיות הרשת מישל טרוני ודניס צ'רנוב הגיעו לביתו של החשוד בעקבות הפצת הסרטונים וחילצו את הכלב. טרוני, שידוע בפעילותו למען בעלי חיים, פרסם בחשבון הפייסבוק שלו פוסט הקורא לאנשים להירתם לחילוצו של הכלב. עוד אמר טרוני: "אם החוק לא יעשה את שלו, אנחנו נחזור שוב וניקח את החוק לידיים״.

הוסיפו את דעתכם בתגובות
נקראות עכשיו
  LIVE

ממשלה קרועה

לפני 2 ימים