באזזנט

תמונה – צילום מסך

יעמוד לדין

ההתעללות בכלב בבת ים: כתב אישום נגד החשוד

המשטרה הודיעה כי היום ככל הנראה יוגש כתב אישום נגד האדם שנצפה בסרטונים המזעזעים מתעלל בכלב

כתב אישום צפוי להיות מוגש היום בבימ"ש השלום בתל אביב נגד תושב בת ים (35) המואשם בהתעללות בבעל חיים: בעקבות דיווח שהתקבל ביום ג אודות חשד להתעללות בכלב על ידי בעליו , בבת ים, החשוד (35, בת ים) נעצר בו בלילה והמשטרה פתחה בחקירה שכללה איסוף ראיות מהיר, גביית תלונות ועדויות.

במסגרת חקירת המשטרה, הוברר כי החשוד איים על בת זוגו לשעבר שיפגע בכלבו כתגובה לפרידתם, מימש את איומו תוך פגיעה חסרת רסן בכלב. החשוד אף שלח לזוגתו לשעבר סרטונים בהם הוא נראה מתעלל בכלבו. אתמול (ד') בית משפט השלום בת״א נעתר לבקשת המשטרה והאריך את מעצרו של החשוד, תוך שהוא מביע זעזוע ממעשיו של החשוד.

היום צפויה חטיבת התביעות של המשטרה, להגיש נגד החשוד כתב אישום המייחס לו התעללות בבעל חיים ואיומים נגד בת זוגו לשעבר. בנוסף תעתור המשטרה לעצור את החשוד עד תום ההליכים נגדו לנוכח מסוכנותו. במשטרת ישראל נמסר "המשטרה מגנה כל עבירת אלימות ובכלל זאת והתעללות בבעלי חיים המבוצעות באכזריות וללא חמלה ותמשיך לפעול באופן נחוש להפסקתן ולמיצוי הדין עם העבריינים".

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.