באזזנט

תמונה – צילום דובר צה"ל

"מצר על כך"

ייקנס? הרמטכ"ל אביב כוכבי הפר את תקנות הקורונה

הרמטכ"ל אביב כוכבי מתנצל על שאירח בחג הסוכות את חמיו וחמותו בניגוד להנחיות משרד הבריאות: "מקבל אחריות מתוך הבנת החשיבות העליונה שבשמירה על ההנחיות"

הרמטכ"ל אביב כוכבי מצטרף לרה"מ נתניהו, הנשיא ריבלין, ראש השב"כ, השרה גמליאל וח"כ מיקי לוי שהפרו את הנחיות הקורונה: בניגוד לתקנות משרד הבריאות האוסרות על הימצאות בסוכה אחרת, העיתונאי ירון אברהם חושף הערב בחדשות 12, כי הרמטכ"ל אביב כוכבי אירח בחג הסוכות את הורי אישתו הגרים שלושה בתים בסמוך אליהם ביישוב בצפון הארץ.

דובר צה"ל הגיב: "הרמטכ"ל נמנע לאורך כל התקופה מלארח ולהתארח שלא על פי ההנחיות. בערב המדובר הגיעו הורי אשת הרמטכ"ל, הגרים במרחק שלושה בתים, ושהו בחצר הבית בלבד, תוך שמירת מרחק ועטיית מסכות, וזאת מתוך הבנה מוטעית שההנחיות מאפשרות מפגש בשטח פתוח. הרמטכ"ל מצר על כך ומקבל אחריות מתוך הבנת החשיבות העליונה שבשמירה על ההנחיות"

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.