באזזנט

תמונה – צילום עיתון הארץ

השטח בוער

נעצר חשוד שחיבל במערכות 'הארץ': "מה אתה רוצה מביבי?"

שיבושים נרחבים במערכות עיתון 'הארץ' בתל אביב לאחר נזק שנגרם ככל הנראה ע"י תומך נתניהו שחיבל בארון החשמל ואיים על העיתונאי גידי וויץ. .

בשעות הבוקר הגיע גבר חשוד לבניין של מערכת עיתון 'הארץ' בתל אביב, האיש ניגש לארון החשמל המרכזי וחיבל במערכות השונות שגרמו לשיבושים באתרי הארץ למשך מספר שעות.

לאחר מכן פנה החשוד בצעקות לכתב 'הארץ' גידי וייץ שעבר במקום, "מה אתה רוצה מביבי? איפה הרכב שלך? יש לך רכב פה?", באתר 'הארץ' דווח כי המשטרה הוזמנה אך לא הגיעה בזמן והאיש הספיק לברוח ולהימלט". "הארץ" והעיתונאי גידי ווייץ יגישו היום תלונה רשמית במשטרה.

מדוברות המשטרה נמסר: "לפני זמן קצר התקבל דיווח במוקד 100 של משטרת ישראל על אדם שנכנס לבניין עיתון "הארץ" ברחוב שוקן בתל אביב וביצע נזק לארון החשמל ועזב את המקום. המשטרה פתחה בבדיקת נסיבות האירוע".

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.