באזזנט

תמונה – ארכיון משטרת ישראל

מואשם בשקר

חשד: שוטר נשוי מואשם באונס ומרמה

נפתחה חקירה במח"ש נגש שוטר נשוי ממחוז ירושלים בחשד כי קיים יחסים בהסכמה עם שוטרת לה אמר שהוא גרוש.

המחלקה לחקירות שוטרים פתחו בחקירה נגד שוטר במחוז ירושלים החשוד שאנס במרמה שוטרת אחרת עימה היה בקשר. על פי החשד השוטר הנשוי הציג את עצמו כגבר גרוש וכך הסכימה השוטרת לקיים עימו קשר רומנטי.

עו״ד נדב גדליהו, המייצג את השוטר מסר בתגובה לאתר "מיינט ירושלים": "מח"ש חוקרת חשד לקיום רומן בין שוטר לשוטרת. השוטרת טוענת שהשוטר טען בפניה שהוא גרוש, ובין השניים התנהל רומן של 9 חודשים, שלאחריו גילתה השוטרת שהשוטר נשוי. מח"ש חוקרת חשד לקבלת דבר במרמה, וליחסי מין שהושגו במרמה.

עוד נמסר: "מדובר בתיק שעדיין נחקר. קשה יהיה לומר שהשוטרת לא ידעה שהשוטר הוא גבר נשוי, ובבוא היום לכשנצטרך נוכיח את הדברים למח"ש. אין כאן חשד אמיתי לעבירות פליליות. השוטר בהליך שיקום של יחסיו עם אשתו".

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.