באזזנט

תמונה – דוברות הכנסת

יזכה בתביעה?

ח"כ מיקי זהר תובע 100 אלף שקלים והתנצלות, הסיפור המלא

יו"ר הקואליציה תובע גולשת בטוויטר בעקבות פרסום שיתפה ברשת החברתית, זוהר תובע 100 אלף שקלים והתנצלות ומאיים לתבוע יותר בבית המשפט אם דרישתו לא תענה בחיוב.

יו"ר הקואליציה, ח"כ מיקי זוהר, מאיים בתביעה משפטית נגד גולשת שפרסמה תיעוד ובו נראה פעיל הפגנות בלפור, סדי בן שטרית, כשהוא כורז מול ביתו של זוהר בקריית גת. ח"כ זוהר דורש מהגולשת התנצלות ובנוסף סכום של 100 אלף שקלים בגין פרסום הסרטון, אותו צילם יפתח תלמי.

הנימוק לתביעה של זוהר מצידו הוא כי נעשתה פגיעה בכבודו. אם לא תתקבל דרישתו, מאיים זוהר לפנות לבית המשפט ולדרוש מהגולשת 140 אלף שקל. לירי שביט מעבירה לרשת את המחאות נגד ראש הממשלה באופן קבוע. אמש היא צייצה: "חדשות מתפרצות – קיבלתי התראה לפני תביעה בבית משפט".

היא ממשיכה וכותבת: "חבר הכנסת מיקי זוהר תובע אותי, לירי שביט, על הסרט בטוויטר של סדי בן שטרית שמפגין מול ביתו. רוצה רק 100 אלף שקל על העלאת הסרטון והתנצלות". שביט מיוצגת על ידי עורך הדין גונן בן יצחק, אשר גם הוא פעיל מרכזי במחאה הקבועה מול מעון ראש הממשלה בירושלים.

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.