באזזנט

תמונה – טוויטר sami abed alhamid

לאור יום

מזעזע: התנגש בגרושתו ורצח אותה למוות

המשטרה מבקשת את עזרת הציבור באיתור רביע כנאענה, בן 40 החשוד בדקירת גרושתו למוות בכיכר העיר בעראבה שבצפון. צפו

בכניסה הראשית לעיר עראבה שבגליל אירעה תאונת דרכים במעורבות של שני כלי רכב פרטיים. לאחר התאונה דקר נהג הרכב הפוגע (הגרוש) את נהגת הרכב השני (גרושתו), וגרם לפציעתה באורח אנוש ונמלט מהמקום. מותה נקבע בבית החולים.

כוחות משטרה הוזעקו למקום והחלו בסריקות נרחבות בליווי מסוק משטרתי לאיתור החשוד ולמעצרו, שזהותו ידועה, חוקרים אוספים ממצאים והחקירה בעיצומה. העיתונאי חסן שעלאן דיווח כי לפני שרצח אותה לעיני עוברים ושבים, התווכחו השניים אצל מי יהיו הילדים.

חובש רפואת חירום במד"א ענאן בדארנה, סיפר: "כשהגענו למקום ראינו את האישה שוכבת ברחוב כשהיא מחוסרת הכרה, ביצענו בה בדיקות רפואיות, היא הייתה ללא דופק וללא נשימה ומיד התחלנו לבצע בה פעולות החייאה מתקדמות שכללו עיסויים והנשמות, העלינו אותה לניידת הטיפול הנמרץ ופינינו אותה לביה"ח תוך המשך ביצוע פעולות החייאה כשמצבה קריטי."

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.