באזזנט

קרדיט תמונה: ערוץ הכנסת לע"מ

צפו

רה"מ נתניהו: "נשים הן בעלי חיים עם זכויות"

ראש הממשלה נתניהו ורעייתו שרה השתתפו היום בכנס מיוחד בכנסת לרגל השבוע הבינלאומי למיגור אלימות נגד נשים. שרה נתניהו: "כל אשה שמרגישה סכנה חייבת להתלונן. אל תפחדי, אל תוותרי, אל תבליגי, זה לא ישתנה". צפו

ראש הממשלב בנימין נתניהו ורעייתו שרה נתניהו השתתפו היום בדיון מיוחד בכנסת לרגל יום הבינלאומי למיגור אלימות נגד נשים. במהלך נאומו אמר נתניהו: "נשים זה זה לא בעל חיים שאתה יכול להכות בו והיום אנחנו אומרים גם בבעל חיים אתה לא… אנחנו מבינים שיש תבונה שיש אינטלגנציה ויש רגשות בבעלי חיים…. אנחנו חמלים בצדק על בעלי חיים, מאוד מתחברים לזה… אז אנחנו חמלים על בעלי חיים, אז נשים הן בעלי חיים, ילדים עם בעלי חיים, בעלי חיים עם זכויות והדבר הזה צריך לעבור מן העולם ואני מקווה שלא נראה את הדברים המטלטלים האלה".

ח"כ יאיר גולן הגיב: "האיש גמור". ח"כ יוראי להב מיש עתיד לעג לביטוי של נתניהו: "השנה נרצחו 20 נשים על ידי בני זוגן, והנתונים ממשיכים לעלות. ואז היום נתניהו אמר לא להכות נשים כי נשים הן בעלי חיים ויש להן זכויות. וזהו דוקטור, זה כל מה שאני זוכר…"

שרה נתניהו נאמה גם היא בכנס המיוחד וקראה לנשים לא לפחד ולבוא להתלונן: "כל אשה שמרגישה סכנה חייבת להתלונן, אני אומרת לכל מי ששומעת אותי עכשיו אל תפחדי, אל תוותרי, אל תקווי שזה ישתנה, אל תבליגי, זה לא ישתנה. אני מבקשת מכולנו לגלות יותר עירנות אם מישהו או מישהו חושדים שיש אלימות בבית של השכנים החברים או הקרובים אסור להתעלם פשוט לדווח, זה דבר חשוב על ידי כך לפעמים מונעים מקרה מוות"

הגיבו והשפיעו
פיד באזזנט

תיעוד ראשוני

לפני 7 שעות

למרות פגישת בנט-ביידן

לפני יום 1
נקראות עכשיו
  LIVE

תיעוד ראשוני

לפני 7 שעות

למרות פגישת בנט-ביידן

לפני יום 1

הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם

מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.