באזזנט

תמונה – צילום מסך כאן חדשות

דיווח

סוף עצוב: יונתן היילו אותר ללא רוח חיים

האסיר לשעבר יונתן היילו שנידון לעשרים שנות מאסר לאחר שהורשע ברצח שכנו שפגע בו מינית ואנס אותו, ושוחרר לאחר שמונה שנים מחנינה שקיבל מהנשיא ריבלין, אותר הבוקר ללא רוח חיים בחוף הים בנתניה. לפני כשנתיים שוחרר היילו לאחר מאבק משפטי וציבורי, ונכלא שוב לאחר שהסתבך בפלילים. הוא שוחרר לפני כחצי שנה וניסה להשתקם.

אושיית הרשת והעיתונאי יבגני זרובינסקי ספד לו: "יונתן היילו לא התאבד. המדינה רצחה אותו. 8 שנים יונתן היילו ישב בכלא אחרי שהרג גבר שהיה אונס אותו פעם אחר פעם. את בתי המשפט לא עניינו הנסיבות ונשמתו נרקבה בבית הסוהר. הרשויות רצחו לו את הנשמה, גם ישב בכלא על זה שהגן על עצמו וגם לא סיפקו לו את הטיפול והשיקום הראוי. יהי זכרך ברוך אחי. וסליחה."

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.