באזזנט

תמונה – ארכיון משרד המשפטים

תלונות צצות

הרשת סוערת: עמית איסמן פרקליט המדינה הבא?

בכפוף לאישור הממשלה: ועדת האיתור למשרת פרקליט המדינה החליטה הערב פה-אחד להמליץ לשר המשפטים למנות את עו"ד עמית איסמן, פרקליט מחוז חיפה, שהסתבך בעבר באמירות מיניות בוטות, הומלץ לתפקיד פרקליט המדינה ה-12 של מדינת ישראל. אייסמן טיפל בין היתר בתיקי ראש הממשלה נתניהו.

הי זאת שלי, פה אחד! פה אחד! כמה אטומים, טפשים, עתיקים, ערלי לב יכולתם להיות, חברי ועדת האיתור לפרקליט המדינה, כדי להמליץ…

Posted by ‎שלי יחימוביץ‎ on Tuesday, December 1, 2020

שר המשפטים אבי ניסנקורן בירך: "עו"ד עמית איסמן יהיה פרקליט מדינה מצויין. מכל עבר מעידים על איסמן שהוא משפטן מבריק, מקצועי וישר דרך. לא בכדי הוא נבחר פה אחד על ידי ועדת האיתור, למרות שהתמודד מול מועמדים מעולים. אני מברך על בחירתו ובטוח שיפעל בעצמאות וללא משוא פנים לחיזוק שלטון החוק."

ח"כ שלמה קרעי מהליכוד הגיב: "חה"כ ד"ר שלמה קרעי, הליכוד: "לא משנה מי המועמד שמנדלבליט יציע לכהן כפרקליט המדינה, על גוש הימין בממשלה להצביע נגד, שוב ושוב ושוב. הצבעה אוטומטית נגד. אסור למנות פרקליט מדינה שנבחר על ידי או בשירות ניסנקורן ומנדלבליט. יש לנו עדיין רוב בממשלה הפריטטית הזו."

העיתונאית ופעילה למען נשים רויטל חובל חשפה: "בשבועיים האחרונים אני מקבלת מלא טלפונים מנשים שעבדו עם עמית איסמן שנסערות מהאפשרות שימונה לפרקליט המדינה. כולן מפחדות לדבר ואפשר להבין אותן. והעיתונות שותקת"

עו"ד איתמר בן גביר: "צר לי לאכזב אבל זה שאייסמן הוא קרוב משפחה רחוק של עמית סגל לא מעיד על השקפותיו. אייסמן הוא גאון,אך כמו פרקליטים נוספים בצמרת עם אג'נדת שמאל מובהקת.אמנם שמאל ציוני, אבל שמאל."

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.