באזזנט

תמונה – דוברות ביתר ירושלים

לא מפחד

משה חוגג משיב מלחמה: "המועדון שלי יהיה טהור מגזענות"

לאחר חתימת העסקה למכירת חצי מקבוצת הכדורגל בית"ר ירושלים לשייח’ חמד בן ח’ליפה אל נאהיאן מאיחוד האמירויות, שישקיע 300 מיליון שקל במשך 10 השנים הקרובות, הבעלים משה חוגג מתייחס לאיומים של הפלג הקיצוני 'לה פמליה' המתנגדים למכירת הקבוצה לערבים: "אני יהודי מאמין, שומר שבת, מניח תפילין, שומר מסורת. הייתי מ"פ בצבא, שירתתי 7 שנים בגאווה. אני מצביע ימין כל חיי, האידאולוגיה הביטחונית שלי ימנית, האידאולוגיה הכלכלית שלי ימנית. ואני ליברל. מאמין שכולנו שווים, מאמין בזכויות להט"ב, מאמין בסולידריות. אני מאמין שגזענות נובעת מבורות, אטימות ופחד."

אין בי פחד לעשות את הדבר הנכון. לא מפחד מלה פמיליה, אני מכיר אותם היטב, מכיר את האנשים, הם אנשים טובים בבסיסם, הם חושבים שהם עושים טוב ולפעמים הם באמת עושים טוב, הבורות, האטימות והפחד לוקחים אותם למקומות מצערים. הלכתי איתם לרב שלהם שאמר להם שאין שום בעיה, להיפך, אמר להם שהתורה מעדיפה מוסלמים על פני נוצרים (אני מאמין שכולם שווים), הרב שלהם מעניין אותם רק אם הוא נותן את התשובה שהם מחפשים. אפילו גדול הדור, הגאון חיים קנייבסקי לא משנה עבורם. אפילו ביבי נתניהו לא מעניין אותם בנושא הזה, הם מובלים על ידי שנאה שנובעת מבורות ופחד.

אלימות היא פיתרון של פחדנים. לה פמיליה מפחדים בצדק, הנזק התדמיתי שהם גרמו למועדון לאורך השנים הוא גדול ואם הם לא יעצרו מיידית הם יצטרכו לתת את הדין בפני שופט, להסביר לו את האידאולוגיה הגזענית שלהם ולשלם הרבה מאוד כסף, אני רוצה לראות אם יש שופט בישראל שיפסוק שלה פמיליה לא פגעה במוניטין של המועדון.

בניגוד לביטקויין, לה פמיליה הוא לא אירגון מבוזר, יש להם שמות והם ידועים לכל, כל מנהיגי לה פמיליה יצטרכו לשלם אם לא יעצרו מייד. אם הם רוצים מועדון טהור שמבוסס על גזענות הם מוזמנים להקים כזה, המועדון שלי יהיה טהור מגזענות. העסקה ההיסטורית הזו היא פנטסטית עבור מי שרוצה בטובת בית"ר ירושלים, ורעה למי שנגד המועדון.

בזכות העסקה קל לראות את כל האינטרסים ואינטרסנטים, פתאום לה פמיליה ואולטראס הפועל ת"א משתפים פעולה להפיל את העסקה (סוג של שלום?), אחד מבעלי הפועל ת"א מנסה לחטוף את העסקה בלי בושה, בעלים קודם של כל מיני קבוצות מהן נזרק אוכל את ליבו, אנשי תקשורת נאורים טהורים פתאום מסבירים שהעסקה אסורה.

הבעלים החדש הוא מאחת המשפחות העשירות בעולם אם לא העשירה מכולן, הוא יתן לבית"ר ירושלים את הכלים להעמיד מועדון בסדר גודל שלא היה כאן, הוא תומך נלהב של ישראל, איש של שלום ואהבה, בדיוק כמוני, הוא בא לעשות טוב לאנשים וביחד נוכל להראות לדור הצעיר שמוסלמים ויהודים יכולים להיות חברים טובים ולעשות ביחד דברים גדולים ויפים.

לסיום כותב חוגג: "מי שנגד דבר כזה ראוי שיסתכל במראה וישאל את עצמו למה… בנתיים הרוב הדומם כבר לא דומם ולא ניתן לשנאה שוב לנצח. ברוך השם עשיתי לא מעט דברים בחיי, זה כנראה המשמעותי ביותר. אני נכשל המון, מפסיד, נופל, סופג אש על ימין ועל שמאל אבל תמיד ממשיך ללכת בדרך בה אני מאמין. תודה מיוחדת לאוהד בית"ר, ראש הממשלה, ביבי נתניהו על השלום הנפלא הזה שבלעדיו כל זה לא היה קורה. תודה לכל המברכים. מעריך את התמיכה"

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.