באזזנט

תמונה – פייסבוק הצינור

צפו בתחקיר

דיווח: האסטרולוג המתחזה מייק חיון נעצר

בעקבות תחקיר "הצינור": לאחר שתועד במצלמה נסתרת בבית המלון רגע לפני שהוא מסיר כישוף באמצעות זרע, בית משפט השלום בתל אביב האריך ב- 8 ימים את מעצרו של האסטרולוג מייק חיון החשוד שביצע עבירות מין במטופלות שהגיעו לקבל אצלו טיפול להסרת "כישוף". (צפו בתחקיר בהמשך הכתבה).

העיתונאי אמיר שואן שחשף את הפרשה התייחס להחלטת בית המשפט: "אנחנו הופתענו מכמות המתלוננות שהגיעו אלינו מאז שידור התחקיר, המון מתלוננות שסיפרו לנו סיפורי זוועה".

Posted by ‎הצינור‎ on Monday, December 14, 2020

העיתונאי גיא לרר ומגיש תוכנית 'הצינור' התייחס להתפתחות: "פרשת "האסטרולוג" רוני התנפחה למימדים רציניים מעבר למשוער. הגיעו אלינו תלונות רבות של נשים על המעשים המיניים החמורים ביותר שאפשר לתאר. שמחים לדווח על פעולה מהירה של המשטרה שעצרה אותו היום. מחר הוא יובא להארכת מעצר התחקיר של אמיר שואן התותח שהתעקש, כשאנחנו במערכת התייחסנו לסיפור כאל קוריוז"

https://www.facebook.com/hazinor/videos/696524971062880

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.