באזזנט

תמונה – לשכת הנשיא/לע"מ

ירי בנגמ"ש

סדי בן שטרית: "גם העגל מבית הנשיא הוא מלפמיליה"

נשיא המדינה רובי ריבלין מסתבך עם בכידי מחאת 'הדגלים השחורים' לאחר שגינה את הגרפיטי "שמאלנים בוגדים" שרוסס על ביתו של פעיל שמאל בנס ציונה: "שוחחתי הבוקר עם ידידי ראש עיריית נס ציונה שמואל בוקסר על רקע שלטי "בוגדים" שנתלו על בתיהם של תושבים בעיר. המונח "בוגדים" הופך את הבטן כשהוא נאמר מימין ומשמאל ולצערי בימים אלה הוא נאמר מכל עבר. זהו צעד נורא ואיום ואסור לנו לשתוק מולו."

בכיר פעילי 'הדגלים השחורים', סדי בן שטרית תקף את ההשוואה של ריבלין בין ימין לשמאל: "למה בושה זה רק מראה שגם העגל מבית הנשיא הוא מלפמיליה", תקף מוביל ההפגנות נגד רה"מ נתניהו.

גם הגולשים הגיבו במתקפה לפוסט שפרסם הנשיא, גיל סולמון כתב: "בושה של ציוץ. פשוט בושה. הוא צריך להימחק ברגע זה ומי שפרסם אותו צריך להיות מפוטר ברגע זה."

מיה כתבה: "מתי שמעת מישהו מהשמאל קורא לאזרחים בוגדים? מתי? למה ההשוואה העלובה והלא נכונה הזו בשביל ליצור סימטריה שלא קיימת? מילא אתה אישרת את המושחת שיהרוס את המדינה, מילא אתה שותק תמיד אבל כשאתה פותח את הפה אתה יוצר פייק השוואה?בושה וחרפה של ציוץ."

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.