באזזנט

תמונה – צילום אלעד מלכה

הסתה

אביגדור ליברמן: "גנץ סמרטוט רב פעמי"

יו"ר מפלגת ישראל ביתנו אביגדור ליברמן תוקף בבוטות את שר הביטחון ח"כ בני גנץ שהגיע להבנות עם ראש הממשלה בניסיון לדחיית המשבר הפוליטי והליכה לבחירות: "גנץ- סמרטוט רב פעמי. ככה זה כשהכיסא לפני הכל", תקף ליברמן וקיבל תזכורת מהקומיקאי נדב אבוקסיס: "אמרנו לך את זה לפני שנה וחצי, לא הקשבת"

גם מגישת הטלוויזיה רינה מצליח עוררה סערה ברשת בציוץ שפרסמה נגד שר הביטחון גנץ וכינתה אותו סמרטוט רב פעמי.

רז שכניק: "מתבייש שהצבעתי לגנץ" – רינה מצליח: "סמרטוט"

מכחול לבן נמסר: מחר תקודם בהסכמה הצעת חוק שלפיה יועבר תקציב המדינה לשנת 2020 עד ל-31.12.20 ולשנת 2021 עד לתאריך 5.1.21. לפי הצעת החוק, אם לא יועברו תקציבים אלו עד למועד הנקוב הכנסת תתפזר והבחירות יתקיימו ב-23.3.21.

עוד נמסר מכחול לבן: "נתחיל בקידום תהליך ובמקביל נמצה את הניסיון להביא לממשלה מתפקדת, עם תקציב שמיליוני ישראלים זקוקים לו כעת, מינויים ושמירה על שלטון החוק והיעדר השפעה של ראש הממשלה על משפטו. אם לא יושגו הבנות במסגרתן ימולא ההסכם הקואליציוני ואזרחי ישראל יזכו לממשלת אחדות מתפקדת שמתנהלת בשיתוף פעולה כנדרש ותוך שמירה על הדמוקרטיה ושלטון החוק, נמשוך את הצעת החוק והכנסת תפוזר ביום שלישי הקרוב.

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.