באזזנט

קרדיט תמונה: צילום אלעד מלכה

הסתה

אביגדור ליברמן: "גנץ סמרטוט רב פעמי"

יו"ר מפלגת ישראל ביתנו אביגדור ליברמן תוקף בבוטות את שר הביטחון ח"כ בני גנץ שהגיע להבנות עם ראש הממשלה בניסיון לדחיית המשבר הפוליטי והליכה לבחירות: "גנץ- סמרטוט רב פעמי. ככה זה כשהכיסא לפני הכל", תקף ליברמן וקיבל תזכורת מהקומיקאי נדב אבוקסיס: "אמרנו לך את זה לפני שנה וחצי, לא הקשבת"

גם מגישת הטלוויזיה רינה מצליח עוררה סערה ברשת בציוץ שפרסמה נגד שר הביטחון גנץ וכינתה אותו סמרטוט רב פעמי.

רז שכניק: "מתבייש שהצבעתי לגנץ" – רינה מצליח: "סמרטוט"

מכחול לבן נמסר: מחר תקודם בהסכמה הצעת חוק שלפיה יועבר תקציב המדינה לשנת 2020 עד ל-31.12.20 ולשנת 2021 עד לתאריך 5.1.21. לפי הצעת החוק, אם לא יועברו תקציבים אלו עד למועד הנקוב הכנסת תתפזר והבחירות יתקיימו ב-23.3.21.

עוד נמסר מכחול לבן: "נתחיל בקידום תהליך ובמקביל נמצה את הניסיון להביא לממשלה מתפקדת, עם תקציב שמיליוני ישראלים זקוקים לו כעת, מינויים ושמירה על שלטון החוק והיעדר השפעה של ראש הממשלה על משפטו. אם לא יושגו הבנות במסגרתן ימולא ההסכם הקואליציוני ואזרחי ישראל יזכו לממשלת אחדות מתפקדת שמתנהלת בשיתוף פעולה כנדרש ותוך שמירה על הדמוקרטיה ושלטון החוק, נמשוך את הצעת החוק והכנסת תפוזר ביום שלישי הקרוב.

הגיבו והשפיעו
פיד באזזנט

תיעוד ראשוני

לפני 4 ימים

נקלט במצלמות

לפני 4 ימים

למרות פגישת בנט-ביידן

לפני 4 ימים
נקראות עכשיו
  LIVE

תיעוד ראשוני

לפני 4 ימים

נקלט במצלמות

לפני 4 ימים

למרות פגישת בנט-ביידן

לפני 4 ימים

הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם

מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.