באזזנט

תמונה – מפלגת העבודה

הטרור הפלסטיני

עמיר פרץ בתגובה לפיגוע: "פילוג הוא מקור כל פשע שנאה נתעב"

אסתר מורגן ז"ל

יו״ר מפלגת העבודה, השר עמיר פרץ מסעיר את הגולשים ברשת בתגובתו לפיגוע הקשה בו נרצחה אסתר מורגן ז"ל, אם לשישה ילדים בידי מחבל שנמלט.

"יום קשה. הרצח של אסתר הורגן, אם לשישה ילדים, הוא מזעזע. אני מביע את תנחומיי למשפחה, בוטח בכוחות הבטחון שיפעלו בכל דרך להגיע ולהעניש את המרצחים ומשתפי הפעולה. תזכורת כואבת נוספת לכך שפילוג הוא מקור כל פשע שנאה נתעב", האשים פרץ ועורר את זעמם של הגולשים. העיתונאי עמית סגל הגיב: "וזה עוד רוצה להיות נשיא".

לאחר מכן פרסם השר פרץ הבהרה: "לציוץ שפורסם מוקדם יותר בשמי, בקשר לפיגוע המחריד שארע בשומרון התווסף בשוגג משפט תלוש ללא קשר לנושא, לא בידיעתי ולא על דעתי. ניתן לראות בבהירות שאין קשר בין תחילתו לסופו. כשנחשפתי לעניין הציוץ הוסר לאלתר. אני שולח תנחומים כנים למשפחה, ומקווה שכוחות הביטחון יגיעו במהרה לרוצחים השפלים."

העיתונאי יבגני זרובינסקי הצטרף למגיבים: "עדיף שלא היית מצייץ בכלל". לאחר מספר דקות הפוסט נמחק.

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.