באזזנט

תמונה – אילוסטרציה: Pixabay License

בהלת החיסונים

בטעות: רוקח קיבל 5 מנות מחיסון הקורונה

בטעות: איש צוות רפואי שהתחסן אתמול בקופת חולים מכבי בתל אביב, גילה לאחר מכן כי הוא קיבל בטעות לא פחות מ 5 מנות חיסון של פייזר בפעם אחת.

מקופת חולים מכבי נמסר הבוקר, כי האיש נבדק ושהה בהשגחה רפואית בבית חולים במשך מספר שעות בהתאם לנהלים. הוא שוחרר לביתו בשעות הערב כאשר הוא מרגיש טוב וללא כל תופעות לוואי. כמו כן, האירוע דווח למשרד הבריאות כמתחייב ובוצעה הפקת לקחים ולמידה על מנת למנוע מקרה נוסף בעתיד.

ממשרד הבריאות נמסר בתגובה: "מדובר במקרה אחד נקודתי. המקרה מתוחקר על ידי משרד הבריאות ובעקבותיו יצא מכתב נוסף של חידוד הנהלים לכל מערכת הבריאות."

שר הבריאות יולי אדלשטיין: "ביומיים הראשונים חיסנו כמעט 30,000 איש והביקוש עולה! החיסונים הגיעו גם לכרמיאל ולדימונה במרכזים האחודים שהגענו והיום נתחיל לחסן את בית גיל הזהב הראשון. אני קורא לאוכלוסיית היעד – לכו להתחסן!"

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.