באזזנט

תמונה – ערוץ הכנסת

"רק לא ביבי"

הולכים לבחירות: גנץ וליברמן בקרב השמצות

מקוששים קולות: בראיון לאמיר איבגי ב'גלי צה"ל' הספיד יו"ר ישראל ביתנו אביגדור ליברמן את כחול לבן וגנץ: "כחול לבן לא קיימת יותר בפועל. לא יודע אם תתמודד או תתפרק, אבל גם אם תתמודד – היא לא תעבור את אחוז החסימה".

כחול לבן הגיבו בתקיפות: "נולד בישראל פרשן פוליטי חדש. ליברמן, מה שלא עשית במשך 30 שנה – כחול לבן עשתה בפחות משנה. חפש מישהו אחר לעשות עליו סיבוב".

שר המדע והטכנולוגיה יזהר שי פנה לתומכי 'כחול לבן' בהודעה שפרסם: "עומדת בפנינו משימה טקטית, מטרת ביניים חשובה: בנימין נתניהו לא יהיה ראש ממשלת ישראל אחרי הבחירות הקרובות. רשמו לפניכן/ם שוב: בנימין נתניהו לא יהיה ראש ממשלת ישראל אחרי הבחירות הקרובות. זו המשימה שלי ב 90 הימים הקרובים".

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.